Wyszukiwałeś:

Z

. Znaleziono 59534 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Z

Spróbuj też wyszukać: zabrze ul jordana cerfur market zagbm alfa romeo 156

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 59534 wszystkich):

Fundusze na bydgoską trasę W-Z

Bydgoszcz otrzyma z funduszy unijnych 42,6 mln zł na dokończenie ostatniegoodcinka trasy W-Z, od ul. Artyleryjskiej do Żeglarskiej. Dofinansowana będzierównież rewitalizacja Wyspy Młynskiej.

 

Dofinansowanie bydgoskiej W-Z

W ostatnich dniach grudnia 2005 roku podpisana została umowę na dofinansowanieprojektu "Budowa trasy W-Z na odcinku od ul. Artyleryjskiej do ul.Żeglarskiej" w Bydgoszczy. Miasto w przeciągu trzech najbliższychmiesięcy musi wyłonić wykonawcę projektu.

 

Eksport aut z Chin większy o 60%

Według chińskiej gazety "Guangzhou Daily" tegoroczny eksportsamochodów z Chin na pozostałe kontynenty świata wyniesie około 600tys. aut.

 

Hyundai i10 - z Indii na paryskie salony

Aby zademonstrować potencjał jaki drzemie w modelu i10, Hyundai rozpocząłtranskontynentalne przedsięwzięcie pod hasłem i Drive to Paris.10 wrześniadwa modele Hyundai i10 ruszyły w trasę liczącą 10 000 km z New Delhi doParyża.

 

Przebudowa drogi Tarnów-Konieczna z dofinansowaniem

Blisko 23 mln zł dofinansowania otrzyma projekt pod nazwą "Modernizacjadrogi wojewódzkiej nr 977 na odcinku Tarnów-Konieczna"Przedsięwzięcie ma zostać zakończone do 30 listopada 2011 r.

 

Zamknięte ulice w związku z budową Nowolazurowej

W poniedziałek, 28 listopada wyłączone z ruchu zostaną ulice Świerszcza iSzamoty w rejonie budowanej ul. Nowolazurowej w Warszawie.

 

Ceny Hondy Mugen CR-Z

Znane są ceny specjalnej, wzmocnionej wersji Hondy CR-Z sygnowanej przezMugena. Na rynku brytyjskim auto ma kosztować 23 tys. funtów. Dosprzedaży na wyspach auto trafi w przyszłym roku.

 

Wątek na forum: Testy mojeauto.pl: Honda CR-Z

ohyda a nie auto, honda schodzi na psy z tymi swoimi nowymi modelami ~adaś

 

Ferrari FF z przeszklonym dachem

Ferrari uatrakcyjniło jeden ze swoich modeli. Shooting brake FF otrzymał pełny panoramiczny, przeszklony dach. Na razie jednak firma nie udostępniłacennika związanego z nową opcją.

 

Sportowa Honda CR-Z od Mugena

Nadworny tuner Hondy, firma Mugen przedstawiła właśnie specjalną wersję modelu CR-Z, która będzie dostępna jedynie na rynku japońskim.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019