Wyszukiwałeś:

Z1

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Z1

Spróbuj też wyszukać: m1

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

 

Lexus IS: nie dopasowana skrzynia

4.25 zero zrozumienia w temacie skrzyni

 

Prawie 300 mln zł za DTŚ w Zabrzu

Na terenie Zabrza powstaną dwa kolejne odcinki Drogowej Trasy Średnicowej.Podpisano już umowę z wykonawcą prac firmą Budimex-Dromex S.A. Fragmenttrasy o łącznej długości 4,7 km powstanie do końca 2010 roku. Inwestycjabędzie kosztować blisko 300 mln zł.

 

Zabrze: Ruszyła budowa DTŚ

W ubiegły wtorek oficjalnie rozpoczęto budowę zabrzańskiego fragmentuDrogowej Trasy Średnicowej. Dwa odcinki tej trasy o łącznej długości 4,7 kmzostaną wybudowane do końca 2010 roku. Wykonawcą inwestycji wartej blisko 300mln zł jest firma Budimex Dromex S.A.

 
 

Ruszają przetargi na ostatnie odcinki Drogowej Trasy Średnicowej

Niebawem rozpoczną się kolejne, ostatnie już etapy budowy Drogowej TrasyŚrednicowej na Śląsku. Właśnie ruszył przetarg na budowę dwóchzabrzańskich odcinków, tzw. części zachodniej trasy. Kolejne przetargina pozostałe dwa odcinki w Gliwicach ogłoszone będą w kolejnych miesiącach.Do wybudowania pozostało jeszcze niespełna 16 km. Docelowo Drogowa TrasaŚrednicowa, zwana także autostradą  miejską, będzie miała około 32km długości i połączy Katowice z Gliwicami. Jak wszystko potoczy sięzgodnie z planami, cała trasa będzie gotowa pod koniec 2014 roku.

 

Wkrótce poznamy wykonawcę gliwickiego odcinka DTŚ

Z końcem kwietnia otworzono oferty w przetargu na budowę gliwickiego odcinkaDrogowej Trasy Średnicowej (G1). Obecnie trasa przebiega przez pięć miast:Katowice, Chorzów, Świętochłowice, Rudę Śląską i częściowo przezZabrze. Jest to ponad 20 km trasy relacji wschód-zachód. Odczerwca ubiegłego roku można jeździć nowym 4,7 km odcinkiem (odcinki Z1, Z2)Drogowej Trasy Średnicowej w Zabrzu. Do wybudowania pozostały jeszcze odcinkiZ3 i Z4 w Zabrzu oraz G1 i G2 w Gliwicach o łącznej długości 11,3 km.

 

25-lecie BMW Z1

Historia tego modelu zaczęła się w roku 1985, kiedy to gruba 60 osób z dział BMW Technik GmbH zdecydowała się na zaprezentowanie prototypu stworzonego z wykorzystaniem innowacyjnych materiałów tak zrodził się prototyp Z1.

 
 

BMW pracuje nad nowymi "zetkami"

BMW szykuje ofensywę sportowych kabrioletów. Już niedługo seria Zwzbogaci się o dwa kolejne modele. Jeden nich będzie większy, a drugimniejszy od Z4.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019