Wyszukiwałeś:

Z2

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Z2

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

Wątek na forum: Mały roadster BMW

bardzo mi się niepodoba tendencja europejskich producentów samochodów do wprowadzania designu pod amerykańskiego odbiorcę. Kiedyś samochody Audi, BMW,Mercedesa były piękne, smukłe. A dziś to wielkie kloce w kształcie sześcianu z każdą nową serią coraz bardziej powiększane. Stąd decyzja o ...

 

Mały roadster BMW

Jak informują niektóre niemieckie media poświęcone motoryzacji w 2010r. w sprzedaży powinien pojawić się malutki roadster BMW Z2.

 

Mały roadster z Bawarii

Od pewnego czasu w niemieckim świecie motoryzacyjnym krąży już informacja,że producent samochodów marki BMW przygotowuje właśnie konkurencję dlaMazdy MX-5 w segmencie samochodów sportowych.

 

Prawie 300 mln zł za DTŚ w Zabrzu

Na terenie Zabrza powstaną dwa kolejne odcinki Drogowej Trasy Średnicowej.Podpisano już umowę z wykonawcą prac firmą Budimex-Dromex S.A. Fragmenttrasy o łącznej długości 4,7 km powstanie do końca 2010 roku. Inwestycjabędzie kosztować blisko 300 mln zł.

 

Zabrze: Ruszyła budowa DTŚ

W ubiegły wtorek oficjalnie rozpoczęto budowę zabrzańskiego fragmentuDrogowej Trasy Średnicowej. Dwa odcinki tej trasy o łącznej długości 4,7 kmzostaną wybudowane do końca 2010 roku. Wykonawcą inwestycji wartej blisko 300mln zł jest firma Budimex Dromex S.A.

 

Dwie nowości z serii Z

Według niepotwierdzonych jeszcze doniesień w przyszłym miesiącu zostaniezaprezentowana nowa generacja modelu BMW Z4. Wraz z nim pojawi się mniejszyroadster napędzany jednostką hybrydową.

 

BMW buduje rywala dla Mazdy MX-5

Z2, tak nazywać się będzie najprawdopodobniej konkurent rodem z Bawarii dlaMazdy MX-5 i Audi TT w klasie małych Roadsterów. Debiut nowego modeluBMW ma podobno nastąpić w 2011 roku.

 

Mały roadster Audi

Podczas gdy topowy supercar Audi o nazwie R8 pławi się w blasku i chwale,wszyscy zapomnieli o obietnicach wprowadzenia małego i dziarskiego roadstera,pozycjonowanego wyżej niż TT Cabrio.

 

BMW Z2 z napędem 4x4

Jeśli potwierdzą się doniesienia zza granicy, to już niebawem poznamy noweBMW Z2.

 

BMW porzuca projekt Z2

Jakiś czas temu pojawiły się przecieki na temat nowego modelu w gamie BMW Z.Bawarski producent przygotowywał mniejszego brata dla swojego jedynegoroadstera. Jednak w ostatnim czasie nad BMW Z2 zawisły chmury.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019