Wyszukiwałeś:

Z4 X

Coupe X

. Znaleziono 55 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Z4 Coupe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 55 wszystkich):

Z4 coupe

Na rozpoczynających się za dwa tygodnie targach we Frankfurcie BMW możeprzedstawić swoje najnowsze dzieło. Kolejna wizja rywala 911-ki bazowaćbędzie na kabriolecie Z4.

 

BMW Z4 M Coupe coraz bliżej

Od czerwca 2006 roku w salonach BMW dostępny będzie długooczekiwany model Z4M Coupe. Bawarski sportowiec będzie zawierał kilka elementów (napęd, układjezdny) z modelu M3.

 

BMW na targach w Genewie

Na 76. Międzynarodowym Salonie Samochodowym Genewa BMW zaprezentuje przedpublicznością z całego świata dwa sportowe modele. Będą to BMW Z4 M Coupeoraz BMW Z4 Coupe 3.0si. Trzecią nowością będzie BMW 320si, który pojawisię w limitowanej serii.

 

Następne coupe BMW

Niedawno niemieckie BMW zaprezentowało najnowszą odsłonę popularnej"trójki" o nadwoziu cabrio. Okazało się, że tuż zakuluarami premiery odbywają się końcowe prace nad kolejną nowością.Będzie to BMW Serii 1 o nadwoziu coupe.

 

Oto nowe BMW Z4

Po kilku miesiącach od zakończenia produkcji poprzedniej generacji BMW wkońcu zaprezentowało kolejne wcielenie roadstera Z4. Światowa premiera już wstyczniu na salonie samochodowym w Detroit.

 

BMW Z4 dla Wielkiej Orkiestry

Stowarzyszenie Dealerów BMW, przy wsparciu BMW Polska, przekazałoWielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy BMW Z4 Coupe. Auto oddane na licytacjęjest ostatnim egzemplarzem tej serii, który zjechał z taśmyprodukcyjnej. Wartość rynkowa tego wyjątkowego samochodu to około 200.000zł.

 

Ostatnie BMW Z4 sprzedane

Czerwone BMW Z4 Coupe, wystawione na aukcji Wielkiej Orkiestry ŚwiątecznejPomocy, zostało sprzedane. Samochód przekazany na rzecz WOŚP przezStowarzyszenie Dealerów BMW, przy wsparciu BMW Polska, osiągnął sumę152 877 zł i w ostatnią sobotę trafił do właściciela.

 
 

BMW odświeża Z4

Bawarski producent przygotował odświeżoną wersję Z4. Auto będzie jedną zgwiazd salonu samochodowego w Detroit.

 

BMW M4 Coupe oficjalnym samochodem bezpieczeństwa MotoGP

Najnowsze dziecko działu M Power, model M4 Coupe został zaciągnięty dosłużby na poczet topowej serii motocyklowej MotoGP.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Z4 Coupe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018