Wyszukiwałeś:

Z4

. Znaleziono 170 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Z4

Spróbuj też wyszukać: bmw z4 z4 2007

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 170 wszystkich):

Z4 coupe

Na rozpoczynających się za dwa tygodnie targach we Frankfurcie BMW możeprzedstawić swoje najnowsze dzieło. Kolejna wizja rywala 911-ki bazowaćbędzie na kabriolecie Z4.

 

Najmocniejsze Z4

Na salonie motoryzacyjnym Auto Show w Detroit w styczniu 2006 r. światowąpremierę będzie miał BMW Z4 M Roadster.

 

BMW Z4 M Coupe coraz bliżej

Od czerwca 2006 roku w salonach BMW dostępny będzie długooczekiwany model Z4M Coupe. Bawarski sportowiec będzie zawierał kilka elementów (napęd, układjezdny) z modelu M3.

 

BMW Z4 z Europy

Jak donosi amerykański magazyn "Spartanburg Herald-Journal" produkcja kolejnejgeneracji modelu Z4 zostanie przeniesiona zza oceanu do niemieckiegoRegensburga. Nic jednak nie zostało jeszcze oficjalnie potwierdzone, aczkolwiekkoncern przymierza się do tego by amerykańska fabryka skupiała się naprodukcji modeli z serii X.

 

Koniec BMW Z4

Fani modelu Z4 mogą mieć powody do smutku. W zeszły czwartek bowiem z liniiprodukcyjnej w Spartanburgu zszedł ostatni egzemplarz modelu BMW Z4. Przezostatnich kilka lat zmontowano tam przeszło 200 tysięcy egzemplarzy tegosamochodu.

 

Oto nowe BMW Z4

Po kilku miesiącach od zakończenia produkcji poprzedniej generacji BMW wkońcu zaprezentowało kolejne wcielenie roadstera Z4. Światowa premiera już wstyczniu na salonie samochodowym w Detroit.

 

BMW odświeża Z4

Bawarski producent przygotował odświeżoną wersję Z4. Auto będzie jedną zgwiazd salonu samochodowego w Detroit.

 

Radykalny następca BMW Z4

Podczas targów w Detroit Toyota pokazała koncepcyjny model FT-1,który zapowiada, nadstępce Supry. Auto opracowywane jest przywspółpracy Toyoty z marką BMW. Bawarski koncern dzięki temu dostarczyna rynek radykalnego następcę Z4.

 

Następca BMW Z4 przed końcem dekady

Już tydzień trwają targi w Genewie i jeszcze nawet po zakończeniu tej imprezy będą do nas napływać ciekawe informacje oraz plotki. Tym razem porana BMW i następce Z4.

 

Zaskakujący lifting BMW Z4

BMW ogłosiło, że na rynek wchodzi odświeżona wersja roadstera - Z4. Listamodyfikacji zaskakuje, bowiem znajduje się tam zaledwie jedna pozycja.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019