Wyszukiwałeś:

Z51

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Z51

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Sportowy pakiet dla Corvette

Entuzjaści marki Corvette, których nie stać na nową wersję ZR-1, aposiadają już w garażu wersję 1LT lub Z06 będą mogli wyposażyćswój samochód w specjalny Competition Sport Package, któryprzybliży nam nieco ekstremalną wersję.

 

Grand Sport w Corvette

Marka Grand Sport powraca do Corvette. Odświeżona wersja samochoduprzygotowana na rok 2010 będzie bazować na jednostce LS3, natomiast nadwoziesamochodu zostanie wzbogacone o dodatki stylistyczne.

 

Corvette Stingray jako Safety Car w Indy 500

Podczas tegorocznej edycji jednego z najciekawszych wyścigów na naszejziemi - Indianapolis 500 rolę Samochodu Bezpieczeństwa będzie pełniłanajnowsza Corvette Stingray

 

Prawie 300 tysięcy za najnowszą Corvette

Europejski oddział Chevroleta ogłosił cenę swojego najnowszego sportowegodziecka. Corvette Stingray na Starym Kontynencie wejdzie do sprzedaży jesieniąbr., a jego ceny będą się zaczynać od 69.990 euro, czyli w przeliczeniu nanaszą walutę od niecałych 300 tysięcy zł.

 

Chevrolet daje światu Corvette w wersji bez dachu

Amerykański producent pokazał Corvette Stingray Premiere Edition Convertible,która została stworzona z okazji debiutu kabrioletu opracowanego nabazie najnowszej, siódmej generacji Corvette'y.

 

Chevrolet Corvette Z06 śmieje się z europejskich aut

Amerykanie siedzą, paląc cygaro, i śmieją się z europejskich super aut.Dlaczego? Powód jest jeden - na targach w Detroit Chevrolet pokazałwzmocnioną Corvette Stingray z oznaczeniem Z06.

 

Dwa pakiety dla Corvette Stingray

Chevrolet przedstawił dwa nowe pakiety, które będą dostępne dlanowej generacji Corvette. Dla wersji coupe przygotowano pakiet o nazwiePacific, zaś Corvette pozbawione dachu może zostać wyposażone w pakietAtlantic.

 

Amerykanie wolą skrzynie manualne

Przy okazji nowego Chevroleta Corvette Stingray i jego sprzedaży za wielkąwodą pojawiła się ciekawostką ukazująca preferencje tamtego, dość specyficznego rynku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019