Wyszukiwałeś:

ZR1

. Znaleziono 46 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ZR1

Spróbuj też wyszukać: corvette zr1 CHLAPACZE PRZEDNIE PROFILOWANE

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 46 wszystkich):

Corvette ZR1 tylko dla najlepszych...

To normalne, że tylko niektórzy (odpowiednio zasobni w fundusze) mogąsobie pozwolić na najnowszy model Corvette. Okazuje się jednak, że model ZR1limitowany do liczby dwóch tysięcy egzemplarzy, trafi tylko do wybranychsalonów.

 

Nissan GT-R pokonany! Corvette ZR1 z rekordem Nurburgring

Jeszcze nie tak dawno temu najnowszy Nissan GT-R osiągnął rekordowy czasokrążenia toru Nurbugring w 7 minut 29 sekund, a już teraz tytułkróla toru odebrała mu Corvette ZR1.

 

Ekstremalne Corvette

Firma Hennessey Performance ujawniła szczegóły dotyczące swojegonajnowszego projektu. Jest to model Z700 Limited Edition, który jestoparty na Chevrolecie Corvette ZR1.

 

Spyker z silnikiem Corvette ZR1

Spyker Aileron Spyder był juz zapowiadany od dłuższego czasu. Jednak dopieroteraz pojawiły się dokładniejsze detale na temat tego samochodu. Okazujesię, że zasili go jednostka z Corvette ZR1.

 

Nowe Corvette, nowe detale

Dla osób, które stwierdziły że standardowe osiągi Corvette ZR1oraz Z06 są niezadowalające, amerykański producent postanowił przygotowaćspecjalną wersję podnoszącą osiągi.

 

Corvette znowu na Nurburgringu

Model Corvette powrócił na najbardziej wymagający niemiecki tor testowy– Nurburgring Nordschleife ("północna pętla"), bijącwłasny rekord okrążenia sprzed trzech lat.

 

Chevrolet Corvette: Najmocniejszy Cabriolet w historii

Chevrolet zaprezentował limitowaną edycję sportowego modelu Corvette, 427Convertible Collector Edition oraz specjalny pakiet 60th Anniversary. Obienowości zadebiutują na aukcji Barrett Jackson 21 stycznia.

 

Chevrolet Corvette: Pierwszy egzemplarz poszedł pod młotek

Podczas minionego weekendu na aukcji Barrett-Jackson za kwotę 600 tys. dolarów został sprzedany pierwszy egzemplarz modelu Corvette 427 Covertible Colllector Edition.

 

60 lat amerykańskiej Corvette

30 czerwca 1953 w fabryce mieszczącej się w mieście Flint w stanie Michiganz taśmy produkcyjnej zjechał pierwszy egzemplarz auta, które przeszłodo historii motoryzacji jako jedno z tych aut, o których marzą zarówno mali jak i duzi chłopcy.

 

Szkielet Corvetty

Najnowszy Chevrolet Corvette charakteryzuje się masą 1451 kg, co wraz z mocą505 KM dostarcza niesamowitych osiągów. Auto charakteryzuje się stosunkiem mocy do masy równym 6.33:1. Masa Corvetty to sukces dziedziny inżynierii materiałowej.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019