Wyszukiwałeś:

Zabudowy X

ciezarowe X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Zabudowy ciezarowe

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

MAN i Maszoński Logistic

W MAN Truck & Bus Centem w Poznaniu odbyło się uroczyste przekazaniefirmie Maszoński Logistic 20 pojazdów MAN, stanowiących pierwsząpartię kontraktu obejmującego łącznie 60 pojazdów MAN. Pojazdyodebrał osobiście prezes firmy Pan Mirosław Maszoński, któremukluczyki do pojazdów przekazał Janusz Ciżyński Dyrektor BusinessCenter Key Account Region Europe East.

 

Duży kontrakt MAN w Polsce

MAN Truck & Bus Centem w Poznaniu stopniowo przekazuje firmieMaszoński Logistic kolejne pojazdy w ramach kontraktu obejmującego łącznie60 ciężarówek MAN. Ostatnio przewoźnik odebrał 20 pojazdów.

 

Nowa działalność Auto Galerii na terenie KSSSE

Spółka Auto Galeria działająca od roku 2005 w Gorzowie Wlkp.otrzymała kolejne zezwolenie na działalność na terenieKostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Auto Galeria zamierzazainwestować co najmniej 3 mln zł w terminie do końca grudnia 2014 izatrudnić 10 nowych pracowników, natomiast do grudnia 2019 planujeutrzymać zatrudnienie na poziomie 40 pracowników. Przewidziany terminrozpoczęcia projektu to kwiecień 2011. Inwestycje przyczynią się douruchomienia przez spółkę nowoczesnej montowni nadwozi i przyczep.

 

Nordic Trophy dla Scanii z Madonną

Scanie zajęły czołowe miejsca w prestiżowym konkursie pięknoścituningowanych ciężarówek, Nordic Trophy, jaki odbył się pod koniecsierpnia na torze Mantorp Park w Szwecji. Duży sukces odniosła równieżpolska załoga teamu Repiński z Kościerzyny.

 

DAF-y z polskimi zabudowami

Firma DAF Trucks wybrała polską firmę KH-KIPPER do produkcji zabudowy nanowym podwoziu DAF LF.

 

Aerodynamiczna ciężarówka

DAF wprowadza na rynek 12-tonową ciężarówką LF w wersji Aerobody,czyli wyposażoną w fabrycznie montowaną aerodynamiczną zabudowę.

 

Supercichy DAF CF

Podczas zbliżających się targów pojazdów użytkowych wHanowerze DAF zaprezentuje niezwykle cichy pojazd CF Euro 6, którymbędzie można nie niepokojąc mieszkańców, rozwozić towary wczesnymrankiem lub nocą.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Zabudowy ciezarowe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019