Wyszukiwałeś:

Zafira X

Turer X

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Zafira Turer

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Elastyczność i wszechstronność w Zafirze Tourer

Stając przed decyzją zakupu samochodu często, jeśli nie zawsze, musimy iść na ustępstwa. Wybieramy, czy zakupić auto pojemne, ale mniej komfortowe, czy może zdecydować się na auto komfortowe, ale mające ograniczoną pojemność użytkową. Opel rozwiązuje w tej kwestii nasze bolączki przedstawiając Zafirę Tourer.

 

Możemy czuć się bezpiecznie. Nawet w pickupach.

Euro NCAP poddało testom zderzeniowym kolejną grupę nowych modeli na rynku.Rezultat jest niemal idealny, bowiem aż 11 na 12 przetestowanych aut otrzymałomaksymalną liczbę pięciu gwiazdek, a wśród nich pierwszy pickup ztakim rezultatem. Z tej stawki wyłamała się tylko Lancia Voyager,która musiała zadowolić się wynikiem o jedną gwiazdkę słabszym.

 

Opel Zafira Tourer z silnikiem BiTurbo

Niemiecki producent chwali się swoją nową wersją Zafiry Tourer, która będzie dostępna z silnikiem wysokoprężnym BiTurbo o pojemności 2.0 litra.Wcześniej ten motor debiutował w modelu Insignia.

 

200-konna Zafira Tourer

Rodzinny samochód nie może być szybki? Może być i to nawet bardzoszybki! Po dodaniu na początku roku do oferty 195-konnej wersji dwulitrowegodiesla, teraz do gamy modelu dołączy 200-konna jednostka benzynowa zturbodoładowaniem.

 

Opel Zafira Tourer: Sprinter, choć nie Mercedes

Vany i minivany. Duże i często pokraczne, przy projektowaniu którychnikt nie myślał o wyróżnieniach za design. Dobre właściwości jezdnemuszą ustąpić miejsca komfortowi, a mocne silniki bezpieczeństwu ifunkcjonalności. Na szczęście nie zawsze tak musi być. Wyjątkiem, byćmoże tylko potwierdzającym regułę, jest Opel Zafira Tourer z dwulitrowymsilnikiem wysokoprężnym biturbo.

 

Nowy silnik w rodzinnym Oplu

Na polskim rynku debiutuje nowa wersja Zafiry Tourer. Auto dostało nowy silnikwysokoprężny.

 

Wygodny fotele Opla z atestem

Opel już zlicza wyniki sprzedaży nowej Merivy oraz odświeżonej Insigni.Niemcy zwracają uwagą przy okazji podsumowań na zastosowane w tych modelachkomfortowe fotele z atestem AGR.

 

Ruszyła produkcja nowego turbodiesla Opla

Opel rozpoczął produkcję nowego silnika w zakładach w Kaiserslautern. Turbodiesel 2,0CDTI ma zwiększyć atrakcyjność dwóch modeli - Insignii oraz Zafiry Tourer.

 

Zafira Tourer najbardziej przyjazna środowisku

Opel Zafira Tourer przystosowana do zasilania gazem ziemnym (1.6 CNG ecoFlex)została ponownie uznana przez niezależny instytut Ökotrend najbardziejprzyjaznym dla środowiska minivanem.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Zafira Turer".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019