Wyszukiwałeś:

Zafira X

cng X

. Znaleziono 18 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Zafira cng

Spróbuj też wyszukać: touran

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 18 wszystkich):

Niemcy przekonują się do CNG

To co w Polsce jest już na porządku dziennym, w Niemczech dopiero zyskujepopularność. Auta na gaz. Coraz więcej naszych zachodnich sąsiadów decydujesię na zakup aut z instalacją gazową. Ostatnio w Niemczech zarejestrowano50-tysięczny model, który może być zasilany sprężonym gazem ziemnym CNG.

 

Szybki minivan na CNG

Potrzeba matką wynalazku. Nadchodzą ciężkie czasy dla producentówsamochodów, zatem każdy kombinuje jak może żeby zwiększać osiągi, aprzy okazji pilnować ekologii. Były już hybrydy, w drodze są silnikielektryczne, ale producenci nie wykorzystali jeszcze pełnego potencjałusprężonego gazu.

 

EcoFlex, czyli ekologiczne Ople

Opel w tym roku zamierza rozszerzyć gamę swoich ekologicznych modeli. Nawystawie w Genewie zaprezentowane zostaną wersje EcoFlex modeli Agila, Corsa,Astra, Zafira CNG Turbo oraz Insignia.

 

A może CNG?

Rosnące nieustannie ceny paliwa zmuszają kierowców do znajdowaniaalternatywnych rozwiązań, które pozwolą skutecznie redukować kosztyeksploatacji samochodu. Od kilkunastu lat dużą popularnością cieszą sięinstalacje LPG. Na rynku funkcjonuje jeszcze jedna, niedoceniana opcja.

 

Nieszczelności w Zafirach i Combo w wersjach CNG

General Motors Poland powiadomił Urząd Ochrony Konkurencji iKonsumentów, że niektóre egzemplarze modeli Opel Zafira orazCombo, przystosowane do zasilania gazem CNG, mogą mieć nieszczelne butle zgazem.

 

Nowa Zafira już jest

Opel wyjawił już praktycznie wszystkie szczegóły na temat nowej ZafiryTourer, która swoją premierę będzie miała tego września na 64.Międzynarodowych Targach Samochodowych we Frankfurcie.

 

Znowu nieszczelności w Oplach

O tej usterce i związanej z nią kampanią serwisową informowaliśmy już wmarcu br. Okazuje się, że General Motors Poland będzie zmuszony rozszerzyćakcję przywoławczą do serwisów dla właścicieli modeli Opel Zafira Ai B oraz Combo C.

 

Jazda na CNG jest najtańsza

W minioną sobotę odbył się jubileuszowy, dziesiąty Supertest Ekonomii,organizowany przez Auto Klub Dziennikarzy. Po raz kolejny uczestniczący w nimkierowcy udowodnili, że dane dotyczące spalania, podawane przezproducentów, wcale nie są niemożliwe do osiągnięcia, a nawet pobicia.

 

Problemy z Zafirą CNG

Choć ta wersja silnikowa Opla Zafiry nie należy do najpopularniejszych wnaszym kraju, to jednak znalazła swoje grono nabywców. Teraz będą onizmuszeni udać się do autoryzowanych serwisów niemieckiej marki.

 

Zafira Tourer najbardziej przyjazna środowisku

Opel Zafira Tourer przystosowana do zasilania gazem ziemnym (1.6 CNG ecoFlex)została ponownie uznana przez niezależny instytut Ökotrend najbardziejprzyjaznym dla środowiska minivanem.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Zafira cng".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018