Wyszukiwałeś:

Zafira

. Znaleziono 399 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Zafira

Spróbuj też wyszukać: zafira wymiary zafira a zafira c

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 399 wszystkich):

Opel Zafira: Przestronność przede wszystkim

Ten niezwykle popularny, 7-miejscowy minivan zyskał dużą popularnośćgłównie dzięki przestronności wnętrza oraz udanemu systemowiskładania tylnych siedzeń. Sprawdziliśmy, czy druga generacja Zafiryrównież ma podobne zalety.

 

Rekordowy Opel Zafira OPC

W poniedziałek, wynikiem osiem minut i 54,38 sekundy, Zafira OPC ustanowiłanowy rekord w kategorii vanów kompaktowych na liczącym 20,8 km torzeNürburgring Nordschleife.

 

Opel Zafira z Detroit

Opel podjął decyzję o kolejnej lokalizacji produkcji nowej generacji modeluZafira. Niemiecki van będzie budowany także w Stanach Zjednoczonych, w fabrycekoncernu General Motors (GM) w Detroit.

 

Nowa Zafira w Genewie

W marcu na szwajcarskich targach zaprezentowana zostanie nowa Zafira w wersjikoncepcyjnej.

 

Czy warto kupić: Opel Zafira (1999-2005)

Jeśli masz sporą gromadkę dzieci i szukasz taniego minivana, który masprawdzić się głównie w roli szkolnego autobusu, a poza tym nieprzekonują cię oferty francuskich producentów, to masz alternatywę.Jest nią Opel Zafira pierwszej generacji.

 
 

Wątek na forum: zafira dziwne odpalanie

zafira 1.6 16v 1999r. raz odpala na dotyk a raz nie ~jasiek

 

Opel Zafira Tourer: Sprinter, choć nie Mercedes

Vany i minivany. Duże i często pokraczne, przy projektowaniu którychnikt nie myślał o wyróżnieniach za design. Dobre właściwości jezdnemuszą ustąpić miejsca komfortowi, a mocne silniki bezpieczeństwu ifunkcjonalności. Na szczęście nie zawsze tak musi być. Wyjątkiem, byćmoże tylko potwierdzającym regułę, jest Opel Zafira Tourer z dwulitrowymsilnikiem wysokoprężnym biturbo.

 

Meriva i Zafira będą crossoverami

Brytyjskie media donoszą, że Opel Zafira i Meriva w kolejnych generacjachzamienią się w crossovery. To dość odważny krok, ale rynek pokazuje, żesłuszny.

 

Zafira Tourer najbardziej przyjazna środowisku

Opel Zafira Tourer przystosowana do zasilania gazem ziemnym (1.6 CNG ecoFlex)została ponownie uznana przez niezależny instytut Ökotrend najbardziejprzyjaznym dla środowiska minivanem.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018