Wyszukiwałeś:

Zakopane

. Znaleziono 48 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Zakopane

Spróbuj też wyszukać: autostrada do zakopanego zakopianka kamery włocławek

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 48 wszystkich):

Wątek na forum: Ruszają prace nad Zakopianką

"tunel pod Luboniem Małym długości 1.980 m" Bardzo milo to brzmi :) Jeszcze milej to ze jak skoncza zakopianke bede mogl przejechac w cywilizowanych warunkach od Wroclawia po samo Zakopane (ach sory zapomnialem o pseudo autostradzie Katowice-Krakow ;/) ~Kuba

 

Wątek na forum: Otwarto tunel drogowy w Krakowie

Bosko! Teraz czekamy na uruchomienie modernizowanego Ronda Mogilskiego i wiaduktu nad rondem Polsadu. Gdy to wszystko ruszy, w Krakowie naprawde zacznie sie niezle jezdzic. Do pelni szczescia tak naprawde brakuje wschodniej obwodnicy Krakowa (S7)- ale to inwestycja GDDKiA, ktora przeniesi...

 

Wątek na forum: Posłowie "czytają" już projekt zwrotu akcyzy za samochody

czytaja czytają i ciekawe ile bedą tak cztać, gałgany jedne zakopane ~indywiduum

 

Wątek na forum: Olej napędowy najdroższy od ponad roku!

Dzisiaj : ON na stacji Bliska - 3,96 zł, a lipiec 2008 r Zakopane BP 4,99 zł. I po co ta panika? ~nn

 

Kolejny etap "Zakopianki"

13 kwietnia 2005 r. w Krakowie podpisana została umowa na wykonaniedokumentacji projektowej dla kolejnej inwestycji na "Zakopiance".Inwestycja dotyczy budowy odcinka Poronin - Zakopane wraz z obejściemZakopanego, łącznie 7,1 km.

 

Utrudnienia w Głogoczowie na zakopiance

Od poniedziałku 30 listopada kierowców czekają utrudnienia wGłogoczowie na "zakopiance" ponieważ drogowcy przystąpili donaprawy uszkodzonego wiaduktu. Część utrudnień zniknie przed BożymNarodzeniem, a pozostałe za 3 miesiące.

 

Zakopianka bez szans na rozbudowę?

Z korkami na popularnej Zakopiance kierowcy borykają się od dawna i conajgorsze w najbliższym czasie nie ma co liczyć, że będzie lepiej. Jak narazie o nowoczesnej trasie wiodącej w na Podhale przyjdzie tylko pomarzyć,ponieważ pod znakiem zapytania stoi przebudowa trasy na odcinku Poronin –Zakopane (droga krajowa nr 47). - Zbyt wiele jest w tej sprawie niewiadomych, bypokusić się o podawanie jakichkolwiek terminów. Nie wiadomo nawet, czyw ogóle droga będzie przebudowywana – dodaje Magdalena Chacaga zGDDKiA w Krakowie.

 

Utrudnienia na A4 – remont węzła zakopiańskiego

Rozpoczęły się prace na łącznicach węzła autostradowego w Opatkowicach.Zakres zadania obejmuje remont trzech wiaduktów oraz łącznic relacji:Tarnów-Zakopane i Zakopane-Katowice, a także przepustu. Wykonawcązadania jest firma Mosty-Chrzanów. Wartość kontraktu wynosi 8,5 mlnzłotych. Termin zakończenia prac wyznaczono na sierpień 2011 roku.

 

Jak długo pojedziemy na Zakopiance?

Jak długo pojedziemy z Krakowa do Zakopanego, albo z Zakopanego do Rabki? Natakie pytania kierowcy znajdą odpowiedź w uruchomionym właśnie systemie„Czasu przejazdu na odcinku Kraków – Myślenice –Rabka-Zdrój – Zakopane”. Zakopianka jest pierwszą w Polscetrasą objętą takim systemem.

 

Nowe mosty kolejowe i drogowe na trasie Kraków - Zakopane

Uroczyście otwarto linię kolejową Kraków-Zakopane na odcinkuStryszów-Zembrzyce. Inwestycję zrealizowała Skanska na zlecenieRegionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Krakowie. Projekt zakończył się 6miesięcy przed planowanym terminem. Wartość zadania to blisko 170 mln złnetto.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019