Wyszukiwałeś:

Zbigniew X

Staniszewski X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Zbigniew Staniszewski

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Rajdowiec szkoli policjantów

Olsztyński kierowca rajdowy Zbigniew Staniszewski będzie szkoliłpolicjantów z warmińsko-mazurskiej drogówki. Funkcjonariuszebędą ścigać piratów drogowych nowo zakupionymi Renault Megane Sport zponad dwustukonnym silnikiem.

 

Rajd Lotos: To nie Staniszewski "upalał"

Dyrekcja 5. Rajdu Lotos, który odbędzie się w pierwszy weekend czerwcaw okolicach Gdańska, sprostowała informację dotyczącą nielegalnegozapoznania z trasą przez załogę nr 12 Zbigniew Staniszewski/Bartłomiej Boba.Zawodnicy zostali zwolnieni od tego zarzutu.

 

Rajd Polski: Śmietanka WRC + Hołowczyc

Na liście zgłoszeń Rajdu Polski, rozgrywanego w formule Rajdowych MistrzostwŚwiata 2009 znalazły się nazwiska 55 załóg. Wśródczołówki czempionatu z Sebastienem Loebem na czele, jedynym Polakiemktóry wystartuje w aucie klasy WRC będzie Krzysztof Hołowczyc.Olsztynianin pojedzie Fordem Focusem WRC ze stajni Stobart VK Motorsport.

 

Rajd Lotos: Przebudzenie Kuzaja

Leszek Kuzaj (Peugeot 207 S2000) wygrał rajd Lotos Baltic Cup, drugąeliminację mistrzostw Polski. Drugie miejsce zajął obrońca tytułumistrzowskiego Francuz Bryan Bouffier (Mitsubishi Lancer Evo IX) ze stratą 24,5s do Kuzaja.

 

Rajd Barbórka: Kuchar przybił piątkę

Tomasz Kuchar i Daniel Dymurski w Peugeot 307 WRC wygrali prestiżowy RajdBarbórka – Ogólnopolskie Kryterium Asów w Warszawie!Wrocławianin przeszedł tym samym do historii – jako pierwszy kierowcatriumfował w tych zawodach aż pięciokrotnie!

 

Rajd Lotos: Kajetanowicz najszybszy na śniegu

Bez względu na to, czy wiosna, czy zima załoga Kajetan Kajetanowicz i JarekBaran okazują się bezkonkurencyjni na kaszubskich odcinkach specjalnych.Załoga Dynamic Rally Team powtórza ubiegłoroczny sukces i zwyciężyław Rajdzie Lotos Baltic Cup.

 

Kajetanowicz wygrywa 70. LOTOS Rajd Polski

"Lepsza była tylko pierwsza randka z dziewczyną" - powiedział namecie ostatniego odcinka 70. LOTOS Rajdu Polski Kajetan Kajetanowicz,który podczas drugiego etapu zdołał objąć prowadzenie w szutrowymklasyku i dowieźć je do mety. To trzecie zwycięstwo "Kajtka" naMazurach, jednak pierwsze w cyklu ERC.

 

3,2,1... stratuje Rajd Polski!

Praktycznie już od godziny 8.00 trwa Rajd Polski, który rozpocząłsię odcinkiem testowym. Eliminacja WRC rozgrywana na mazurskich trasach tonajważniejsze święto fanów motorsportu w Polsce. Cały świat patrzyprzede wszystkim na Roberta Kubicę.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Zbigniew Staniszewski".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019