Wyszukiwałeś:

Zenvo

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Zenvo

Spróbuj też wyszukać: zaporożec zamek bagarznika vwvento

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

 
 

1.104 KM prosto z Danii

Jeśli chcesz zbudować szybki samochód to wkładasz mu pod maskę dużysilnik. Jeśli chcesz żeby był szybszy dodajesz sprężarkę mechaniczną.Możesz także dołożyć turbosprężarkę. Oczywiście, możesz te dwie rzeczypołączyć razem.

 

Przejedzie Danię w 20 minut

Dania doczekała się swojego pierwszego supersamochodu. 1.104 konny Zenvo ST1jest tak szybki, że można nim przejechać jego ojczysty kraj w czasie nieprzekraczającym 20 min.

 

"Veyron-killer" z Danii

Pochodzi z Danii i jest mocniejszy od Veyrona. Kto to taki? Oto Zenvo ST1. Jegonazwa niewiele może mówić, ale za to osiągi mówią same zasiebie.

 
 

Zenvo ST1

 

Zenvo ST1 - supercar o mocy ponad 1000 KM wykonany ręcznie w Danii - mojeauto.tv

 

Upokorzy Veyrona?

Ten duński supersamochód dopiero narobi zamieszania w swojej klasie.Zenvo ST1 jest wyposażony w silnik V8 o pojemności 7 litrów,który skrywa w sobie potężną moc.

 

Battle Royale - najszybsze pojedynki w Polsce

Sporty motorowe mają swoich licznych fanów na całym świecie i wraz zszybkim rozwojem technologicznym pojazdów przybierają nawidowiskowości. 23 i 24 sierpnia 2014 roku na lotnisku w Białej Podlaskiejodbędzie się Battle Royale – pierwsze w Polsce wyścigi na odcinkujednej mili.

 

Niech żyje manualna skrzynia biegów!

W ostatnim czasie producenci zakochali się w skrzyniach automatycznych lubtakich, które udają automat. Coraz rzadziej można spotkaćsamochód, który będzie wyposażony w lewarek o pięciu czysześciu przełożeniach. 

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019