Wyszukiwałeś:

Zeppelin

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Zeppelin

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

Wątek na forum: Ford Focus: Inny, bo amerykański

Focus to dobre auto. Tylko dlaczego ten europejski nie jest choć w połowie tak atrakcyjny stylistycznie jak ten amerykański? Szkoda... ~zeppelin

 

Powrót do przeszłości

Powróćmy na krótko do lat trzydziestych ubiegłego wieku. Wtedyto dumnie wkroczył na rynek Maybach Zeppelin DS7 oraz DS8.  Oba auta byływyposażone w silniki V12, generujące niesamowitą jak na owe czasy moc 150 oraz 200 koni mechanicznych.

 

Genewa 2009: VIDEO-RELACJA

Targi samochodowe w Genewie to być może ostatnia szansa w tym roku, abyzobaczyć wszystkich producentów aut pod jednym dachem hal wystawowych.Zapraszamy na obszerną video-relację z tej najważniejszej imprezymotoryzacyjnej w Europie.

 
 

Genewa 2009: Maybach Zeppelin

 

Stoisko Maybacha oraz sam Maybach Zeppelin

 

Z jak Zeppelin

 

Maybach Zeppelin czyli najbardziej luksusowa limuzyna na świecie. Można było go obejrzeć na podczas targów w Genewie - mojeauto.tv

 
 
 

Specjalny Maybach na urodziny

Jeśli świętować 125-lecie to tylko z przepychem rozmachem i prezentując samochód, który byłby niczym pomnik złożony w hołdziepierwszego pojazdu, który zapoczątkował historię motoryzacji. Podczastargów we Frankfurcie zaprezentowano Maybach'a 125!.

 

Krótki, drugi żywot marki Maybach

Kilka tygodni temu w motoryzacyjnym świecie pojawiły się pierwsze wzmianki natemat tego, że koncern Daimler zamierza zakończyć żywot ultraluksusowejmarki Maybach. To kolejne zamknięcie tej marki po reinkarnacji w 2002 roku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018