Wyszukiwałeś:

Zetros

. Znaleziono 13 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Zetros

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

Ciężarowy Mercedes-Benz utrzymuje pozycje

Mimo wyjątkowo trudnej sytuacji w branży transportowej, Mercedes-Benzutrzymał dobrą pozycję na rynku samochodów ciężarowych o dmcpowyżej 6 t i zwiększył udziały rynkowe o 3% (do 16,9%) okopując siębezpiecznie na trzecim miejscu. Firma szczególnie cieszy się ze wzrostuudziałów w rynku ciągników siodłowych o 4% do poziomu 13,3,%.

 

Powstaje nowa stacja pojazdów ciężarowych w Strykowie

W Strykowie powstaje kolejna stacja sieci samochodów ciężarowychMercedes-Benz. Powstanie u zbiegu autostrad A1 i A2, niedaleko od Łodzi.Pierwsi klienci będą mogli pojawić się w stacji na początku 2011roku. Stacja będzie prowadzić sprzedaż i serwis naczep Schmitz Cargobulloraz pojazdów dostawczych i ciężarowych Mercedes-Benz.

 
 

Luksusowy wszędołaz

Mercedes stworzył właśnie luksusowego Zetrosa, który wjedziedosłownie wszędzie, zapewniając pasażerom najwyższy komfort.

 

Mercedes-Benz Polska na targach AUTOSTRADA-POLSKA

Podczas XVII Międzynarodowych Targów Budownictwa DrogowegoAUTOSTRADA-POLSKA w Kielcach w dniach 10-13 maja br. Mercedes-Benz prezentujepojazdy dla branży budowlanej i pojazdy specjalne. Stoiska Mercedes-Benzznajduje się na terenie zewnętrznym ZM 16, natomiast pojazdy Mercedesa możnateż oglądac na stoiskach partnerów: Gervasi, KH-Kipper (ZF 1, terenzewnętrzny) i Wielton (ZM 5, teren zewnętrzny).

 

Pojazdy dla elektroenergetyki

Wzorem lat ubiegłych Polskie Towarzystwo Przesyłu i Rozdziału EnergiiElektrycznej zorganizowało na początku czerwca w Rosnówku k. Poznaniaogólnopolskie spotkanie przedstawicieli transportu spółekdystrybucyjnych i obrotu. Spotkanie poświęcone było wymianie doświadczeń wzakresie eksploatacji pojazdów i samochodowego sprzętu specjalistycznegow energetyce zawodowej.

 

Wyróżnienie dla Zetrosa

Podczas VIII Międzynarodowej Wystawy Ratownictwa i Techniki PrzeciwpożarowejEDURA 2011 Mercedes wystawił pięć pojazdów specjalnych. Wśródnich znalazł się MB Zetros 2733A, który otrzymał wyróżnienie.

 

Drużyna Z

Ekstremalne warunki, błoto, gliniaste podłoże, rozlewiska. To nie kolejnaedycja OFF-Roadowego rajdu, ale codzienność dla 5 Zetrosów pracującychw kopalni węgla brunatnego w Bogatyni. To jedyny sprzęt, który sprawdzisię w takich warunkach. Jest niezawodny i poradzi sobie z każdym, nawetnajtrudniejszym zadaniem.

 

Klinika weterynaryjna na kółkach

Trzyosiowy Mercedes-Benz Zetros 2733 z napędem na wszystkie koła 6x6 ispecjalnym nadwoziem opracowanym w Anglii to pierwsza w pełni mobilna klinikaweterynaryjna, zdolna do pokonywania wymagającego terenu. We wrześniu fundacjaWorldwide Veterinary Service (WVS) planuje zaszczepić przeciw wściekliźnieprzynajmniej 50 tys. bezpańskich psów w Indiach.

 

Zetros, czyli luksusowy apartament na kółkach

Luksusowe auta, które świetnie dadzą sobie radę w terenie? Kilkatakich przykładów można by wymienić. Ale luksusowe terenówki, wktórych można jednocześnie wygodnie zamieszkać? Tego jeszcze niebyło. Taki pojazd, na zbliżającej się wystawie pojazdów użytkowych wHanowerze, zaprezentuje Mercedes.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019