Wyszukiwałeś:

Zgierz

. Znaleziono 23 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Zgierz

Spróbuj też wyszukać: zgierzu

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 23 wszystkich):

Wątek na forum: Łódź: Kolejne remonty ulic

Łódź miasto bez wyjazdu na Zgierz........ciągłe korki. Przejechać Łódź ( na Katowice ) to minimum 50 minut ~śledzik

 

Wątek na forum: Łódź: Radni chcą trzeciego wariantu S14

Czy naprawdę trzeba chodzić po trupach ? Dobre władze raczej oszczędzają nowe domy i nie tylko te. ~Lilavati

 

Wątek na forum: Remontują „jedynkę” w Zgierzu

Droga wojewódzka 703 nie przebiega przez Zgierz ~Mariusz

 

Wątek na forum: Przebudują drogę przez Legionowo

chyba zegrza a nie zgierza ~Piotr

 

Trasa S14 - pierwsze decyzje

Decyzją wojewody łódzkiego zatwierdzony został przebieg pierwszego zczterech odcinków drogi ekspresowej S-14 - zachodniej obwodnicy Łodzi.Dokument wytycza przebieg obwodnicy Pabianic na odcinku Ksawerów-Dobroń.

 

Łódź walczy o S8

„Premier Jarosław Kaczyński w tym tygodniu po raz kolejny potwierdził,że S-8 ma przebiegać w wariancie łódzkim” – mówiłwiceprezydent Łodzi Marek Michalik. „Jeśli mimo to GDDKiA podejmie wdecyzję o lokalizacji trasy na południu województwa złożymydoniesienie do prokuratury o łamaniu prawa przez Generalną DyrekcjęDróg Krajowych i Autostrad”.

 

Remontują „jedynkę” w Zgierzu

Od najbliższej środy (30.09.2009) na drodze krajowej nr 1 w Zgierzu nakierowców czekają poważne utrudnienia. Rozpoczyna się remont 2,5kilometrowego odcinka trasy między ulicą Gałczyńskiego a północnągranicą miasta. Prace mają zakończyć się 30-go listopada a ich koszt toblisko 3,8 miliona złotych.

 

Nowe nazwy węzłów

Rozpoczęła się budowa węzła na drodze w pobliżu Kutna, ale takżeporządkowane są nazwy węzłów na autostradzie i drogach ekspresowych.Chodzi o to, aby skrzyżowania na rozwijającej się stale siecigłównych dróg były logiczne, łatwo się kojarzyły z większymimiastami i pomagały kierowcom w określeniu pozycji na trasie. Dotychczasowe,robocze nazwy były przydzielane często np. od najbliższej wsi. 

 

Zgierz, Sieradz, Bełchatów – utrudnienia na drogach

Remonty i przebudowy dróg w okolicach Zgierza, Sieradza, Bełchatowapowodują, że kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość. Ruch wahadłowy,ograniczenia prędkości to tylko niektóre z utrudnień czekających napodróżujących. Po remontach poprawią się warunki i bezpieczeństwojazdy. Po remontach poprawią się warunki i bezpieczeństwo jazdy.

 

MAN w mobilnych strefach kibica

Gorączka piłkarska trwa, a MAN Truck & Bus Polska aktywnie włącza się wto piłkarskie święto i wspiera od strony logistycznej organizację mobilnychstref kibica Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA Euro 2012, w prawie stumiejscowościach w Polsce.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019