Wyszukiwałeś:

Zielona X

Karta X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Zielona Karta

Spróbuj też wyszukać: "zielona karta" gdzie zielona karta

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Ubezpieczenia komunikacyjne w firmie

Obecnie firmy ubezpieczeniowe, oprócz ubezpieczeń obowiązkowych,oferują wiele dodatkowych produktów. Polscy przedsiębiorcy chętniesięgają po dobrowolne ubezpieczenia komunikacyjne, z nadzieją, że uchroniąich one przed nieoczekiwanymi szkodami. Sprawdziliśmy, ile kosztują dodatkowepolisy, przed czym chronią przedsiębiorców i komu są potrzebne.

 

Autem przez Europę

Choć okres wakacyjny już się rozpoczął, to jednak szczyt wyjazdówurlopowych przed nami. A że coraz częściej decydujemy się spędzić naszewolne od pracy dni poza granicami naszego kraju, przygotowaliśmy garśćnajważniejszych informacji dla tych, którzy swoje zagraniczne wojażeodbywać będą za kierownicą samochodu.

 

Do Czarnogóry z Zieloną Kartą

Czarnogóra, już od 1 lutego br., będzie kolejnym krajem, którydołączy do systemu Zielonej Karty. Dzięki temu, podróżując do tegokraju swoim samochodem, będziemy mieli zagwarantową ochronę ubezpieczeniowąbez konieczności nabywania dodatkowego ubezpieczenia OC.

 

Gdy dojdzie do kolizji z zagranicznym kibicem

Podczas zbliżających się już wielkimi krokami Mistrzostw Europy w piłcenożnej możemy spodziewać się zwiększonego ruchu na drogach. Z całąpewnością część zagranicznych kibiców wybierze właśnie ruchkołowy na środek transportu, a to może rodzić dodatkowe komplikacje wprzypadku stłuczki bądź wypadku z ich udziałem.

 

Na co skarżymy się na ubezpieczycieli?

Ubezpieczenia komunikacyjne są nieodłącznym elementem posiadania samochodu.Okazuje się też, że są najczęstszym powodem skarg, jakie kierujemy wobeczakładów ubezpieczeniowych. W pierwszym półroczu 2013 r. doRzecznika Ubezpieczonych trafiło łącznie 4319 skarg na firmy ubezpieczenioweod kierowców.

 

Odszkodowanie, gdy sprawcą szkody jest cudzoziemiec

Do zdarzenia drogowego może dojść w przeróżnych, nie dających sięprzewidzieć sytuacjach, na które nie mamy często żadnego wpływu.Podobnie jak ze sprawcą szkody. Podpowiadamy, co należy czynić, gdy sprawcąwypadku lub kolizji drogowej był cudzoziemiec.

 

Samochodem służbowym na wakacje - o czym należy pamiętać?

Samochód służbowy to nie tylko narzędzie pracy. To często takżeważny dodatek, którym pracodawca chce wynagrodzić swojego pracownikaczy też zmotywować go do bardziej wydajnej pracy. Ważnym elementem takiegopodejścia jest udostępnianie auta służbowego do prywatnych celów. Wtym np. wyjazdów wakacyjnych.

 

Wątek na forum: W maju najwięcej szkód ubezpieczeniowych

Z drugiej strony można trafić na oferty jak np. miniassistance i zielona karta w cenie oc, co też jest mocno kuszące i stanowi dużą wartość dodatkową. ~misterio

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Zielona Karta".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019