Wyszukiwałeś:

Zientarski

. Znaleziono 21 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Zientarski

Spróbuj też wyszukać: Maciej zientarski

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 21 wszystkich):

Wątek na forum: 25-metrowce w Polsce

już widzę te giganty jak sie uwijają na tych rondach spowalniających ( Kołbiel, Radom, czy inne miejsca) na drogach prowadzących na wschód- do granicy, gdzie ruch jest b. duży i takie zestawy miały by zatrudnienie ~malkontent

 

Wątek na forum: Nie dajmy się!

PPPP i Rewiński niezłe sobie jaja urządzili z polskiej sceny politycznej, tak mi sie wydaje, ze gdyby obecnie tez ktos z takim pomyslem sie pojawil to mialby szanse by dostac sie przynajmniej do Sejmu ~arak

 

Wątek na forum: VW z pożyczką

Włodzimierz Zientarski pisze znów o wysłużonych pompowtryskiwaczach. Inni z uwielbieniem przyklejają tym silnikom VW łatkę najgłośniejszych diesli na rynku. Wszystko to bzdura i szum. Po prostu VW dał za wygraną i rezygnuje z doskonałych i najoszczędniejszych na rynku pompowtryskiwaczy na rzecz...

 

Wątek na forum: Fabryka podróbek Ferrari

Ciekawe, czy Zientarski jechał podróbką? ~johnq

 

Kocha, lubi, szanuje, czyli 500-ka

Fiat 500 to świeżo upieczony zdobywca tytułu "Car oh the Year2008". Nagroda ta to potwierdzenie, że nowa odsłona modelu z upływemkolejnych miesięcy staje się w Europie równie popularna jak jegolegendarnego protoplasty pół wieku temu. Skąd bierze się ówpopularność? O fenomenie "pięćsetki" pisze w swoim BLOGu czołowypolski dziennikarz motoryzacyjny, Włodzimierz Zientarski.

 

List do Pana Waldka

Budowa dróg w Polsce to sprawa rangi narodowej. Rynek motoryzacyjnyrządzi się z kolei własnymi prawami. Jednak w jednym i drugim przypadku zakształt i rozwój obu struktur w dużym stopniu odpowiedzialni sąpolitycy. O podjęcie działań przez jednego z nich, którego działaniemogłoby wyleczyć nasz kraj z tego "moto-marazmu", pisze w swoimBLOGu Włodzimierz Zientarski.

 

VW z pożyczką

Jak starzeją się samochody i czy w ogóle się starzeją? Czy istniejątak zwane kanony urody w motoryzacji i czy, podobnie jak u ludzi, co jakiś czaszmieniają się? O tym i o podobnych problemach pisze w swoim blogu WłodzimierzZientarski.

 

Tragiczny wypadek Ferrari w Warszawie

Wczoraj wieczorem na ulicy Puławskiej w Warszawie doszło do tragicznego wskutkach wypadku, w którym zginęła jedna osoba, natomiast druga wstanie ciężkim walczy o życie. Jak podaje RMF FM, kierowcą samochodu byłznany dziennikarz motoryzacyjny Maciej Zientarski, natomiast pasażeremdziennikarz Super Expressu, Jarosław Zabiega.

 

Zientarski rzecznikiem kierowców

Znany dziennikarz motoryzacyjny, Włodzimierz Zientarski, będzie kierowałBiurem Rzecznika Interesu Kierowców. Do zadań RIK będzie należećm.in. zgłaszanie inicjatyw ustawodawczych polepszających sytuację polskichkierowców oraz wywołanie ogólnopolskiej debaty na?tematbezpieczeństwa na ?drodze.

 

Opłata za parkowanie w dni wolne już wzbudza sprzeciw

Opublikowane w dniu wczorajszym w "Rzeczpospolitej" doniesienia o tym,jakoby samorządy mogły w dowolny niemalże sposób ustalać stawki zaparkowanie, spowodowały niemałą burzę medialną. Swój sprzeciwwyraził także Włodzimierz Zientarski, prezes OgólnopolskiegoStowarzyszenia Kierowca.PL.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019