Wyszukiwałeś:

Znicz

. Znaleziono 22 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Znicz

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 22 wszystkich):

Tymczasowy bilans akcji "Znicz"

Po dniu 1 listopada pozostały już tylko statystyki. W tym dniu na drogachmiały miejsce aż 123 wypadki, w wyniku których zginęło 9 osób, a 172zostały ranne. Pomimo tego policja oceniła wczorajszy dzień jako spokojny,gdyż według służb porządkowych na drogach pojawiły się prawie wszystkiezarejestrowane pojazdy.

 

"Znicz 2008" ruszył

Jak co roku, przy okazji Święta Zmarłych policja przeprowadzi akcję"Znicz". Ponad 10 tys. policjantów będzie dbać obezpieczeństwo wybierających się w te dni w podróż.

 

Rusza "Znicz 2010"

W najbliższy weekend, przedłużony o 1 listopada - dzień WszystkichŚwiętych - na terenie całej Polski zostaną przeprowadzone wzmożonedziałania policyjne pn. "Znicz 2010". Każdego roku w tym czasiepanuje wzmożony ruch na głównych trasach komunikacyjnych i na drogachdojazdowych do cmentarzy.

 

Rozpoczęła się akcja Znicz 2012

W dniu dzisiejszym, jak pokazują statystyki, rozpoczyna się jeden znajniebezpieczniejszych długich weekendów na naszych drogach. Abyjeździło się jednak bezpieczniej, policjanci rozpoczęli trwającą w tymroku 5 dni akcję Znicz 2012.

 

Długi weekend - było bezpieczniej

Od środy do niedzieli na drogach zginęło 36 osób, a 557 zostałorannych. W tym czasie doszło do 428 wypadków, a policja zatrzymała 1837nietrzeźwych kierowców. Najczęstszymi przyczynami drogowych tragediibyły brawura, nadmierna prędkość oraz złe wykonywanie manewrówdrogowych.

 

Tragiczny długi weekend na drogach

Tegoroczny, trwający cztery dni, pierwszolistopadowy długi weekend jak zwykle,niestety, zebrał swoje śmiertelne żniwo. W 338 wypadkach śmierć poniosło38 osób.

 

Rusza największe policyjne zabezpieczenie dróg

Jak co roku w pierwszolistopadowy weekend organizowana będzie akcja policyjna"Znicz". W tym roku największe zabezpieczenie w skali kraju potrwa 4dni - od piątku 31 października do poniedziałku 3 listopada.

 

Świąteczny weekend bezpieczniejszy niż przed rokiem

Początek listopada to już tradycyjnie okres wzmożonego ruchu na polskichdrogach, związanego z obchodami dnia Wszystkich Świętych. Tegoroczny weekendokazał się bezpieczniejszy niż w 2013 roku. Oto podsumowanie policjidotyczące wypadków na polskich drogach.

 

Akcja "Znicz 2015" - bilans wypadków

Dziś zakończył się świąteczny, listopadowy weekend, a tym samym to teżkoniec akcji "Znicz 2015". Niestety tegoroczne Święto Zmarłychokazało się tragiczniejsze na polskich drogach niż rok temu. Oto bilanswypadków akcji "Znicz 2015".

 

Akcja "Znicz 2016" - policja podsumowuje

Tegoroczna akcja "Znicz 2016" rozpoczęła się w piątek 28października i kończy się dziś 2 listopada. Już teraz wiadomo, że polscykierowcy "pobili" zeszłoroczny rekord.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018