Wyszukiwałeś:

Zoe

. Znaleziono 44 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Zoe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 44 wszystkich):

Renault nie tylko jeździ. Dba też o cerę kierowcy

Renault oraz należąca do Działu Produktów Luksusowych koncernuL’Oréal firma Biotherm, nawiązały współpracę w ramachprac nad stworzeniem unikalnego samochodu koncepcyjnego − w 100%elektrycznego auta spa o zerowej emisji − ZOE Z.E.

 

Zoe Z.E. trafi do produkcji

Koncepcyjny Renault Zoe Z.E. o napędzie elektrycznym, któryzaprezentowany został podczas wystawy samochodowej we Frankfurcie, trafi doprodukcji. W sprzedaży powinien pojawić się w 2012 roku.

 

Renault Zoe wizją małego samochodu miejskiego

 

Sylwetka i ciekawe elementy stylistyki Renault Zoe.

 

IAA Frankfurt 2009: Renault ZOE

 

Renault ZOE - IAA Frankfurt 2009 - mojeauto.tv

 

Znamy już Renault Zoe

Długo oczekiwane elektryczne supermini Renault zostało w końcu odkryte.Wersja produkcyjna ujrzy światło dzienne w połowie 2012 roku.

 

Cztery auta na piątkę

Choć w świecie motoryzacji najważniejszym obecnie wydarzeniem są targi wGenewie, to jednak dzieje się także w innych obszarach. Organizacja Euro NCAPopublikowała właśnie wyniki przeprowadzonych testów zderzeniowychczterech kolejnych nowości rynkowych.

 

Renault Zoe: Maluch pod napięciem

Renault Zoe do sprzedaży trafiło pod koniec minionego roku, ale tylko weFrancji. Teraz czas na nowe rynki, w tym ten nad Wisłą. Cały Stary Kontynentwzbogaci się o ten model w ciągu tego i następnego roku.

 

Chiński model najbezpieczniejszym autem 2013 roku!

Tego jeszcze nie było! Qoros 3 jest pierwszym modelem chińskiej produkcji,który zdobył pięć gwiazdek w testach zderzeniowych Euro NCAP. Tojednak nie wszystko. Spośród 32 przetestowanych modeli w minionychdwunastu miesiącach chiński kompakt okazał się najbezpieczniejszym modelem.Bezpieczniejszym od chociażby Mazdy 6, Lexusa IS czy Toyoty Auris.

 

Renault ZOE - pierwsza jazda

Rynek samochodów elektrycznych powoli się rozkręca. Do tej porymieliśmy okazję sprawdzić krótko kilka modeli, ale żaden nas nieprzekonał. Kilka dni temu sprawdziliśmy nowe dziecko Renault zasilane przypomocy wtyczki na prąd. Sprawdźcie nasze pierwsze odczucia.

 

Renault ZOE - akcja serwisowa

Francuski producent poinformowało Urząd Ochrony Konkurencji iKonsumentów o wadliwym elemencie, który został wykryty w RenaultZOE. Może on w skrajnym przypadku obniżyć skuteczność układu hamulcowego.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018