Wyszukiwałeś:

Zonda X

R X

. Znaleziono 29 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Zonda R

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 29 wszystkich):

Pagani Zonda C12 F: Roadster w hołdzie

Włoski producent ultra-sportowych samochodów, firma Pagani na targachr>samochodowych w Genewie zaprezentuje nowy model Zonda C12 F Roadster będącyr>hołdem dla legendarnego, pięciokrotnego mistrza Formuły 1, Argentyńczykar>Juana Manuela Fangio.

 

Chińskie autobusy do Europy

Tureckie ministerstwo transportu wydało zgodę na budowę fabryki chińskiemur>producentowi autobusów, firmie Zonda Bus. Co roku z taśm montażowych nowegor>zakładu ma zjeżdżać około 3000 pojazdów.

 

Nissan GT-R: Oficjalny rekord

Japońskie cudo techniki i inżynierii motoryzacyjnej może być terazr>oficjalnie nazywane jednym z najszybszych samochodów dopuszczonych dor>ruchu ulicznego. Na sławnym torze Nurburgring Nissan GT-R uzyskał czas 7 minutr>29 sekund. Lepszy jest tylko Pagani Zonda F.

 

Ekskluzywne Pagani Cinque

Wytrawnym znawcom supersamochodów marki Pagani nie trzeba przedstawiać.r>Włoscy specjaliści od sportowych modeli stworzyli auto o nazwie Zonda F,r>które jest obecnie seryjnie produkowane. Można wybierać spośródr>dwóch wersji nadwoziowych, jednak producent nie zamierza na tymr>poprzestać.

 

Pagani Zonda R w środowisku naturalnym

Pagani Zonda R po raz pierwszy na wybiegu. W sieci pojawiły się zdjęciar>supersamochodu, podczas testów na torze wyścigowym.

 

Supersamochód bez dachu za 6 milionów

Jeżeli Pagani Zonda Cinque jest dla kogoś zbyt powszednim autem, by uznać jer>za egzotyka, Horacio Pagani i jego firma znalazły rozwiązanie na ten problem.r>Jest nim Pagani Zonda Cinque Roadster - jeden z najdroższych produkowanychr>samochodów świata.

 
 

Jest nowy rekordzista Nurburgringu

Północna pętla legendarnego już toru wyścigowego Nurburgring,r>popularnie zwana też "zielonym piekłem", od lat przyciągar>entuzjastów mocnych wrażeń za kierownicą. Nie gardzą nią także ir>producenci, dla których stała się wymagającym obiektem, gdzie zaocznier>mogą się zmierzyć o miano najszybszego.

 

Pagani: Ostatnie wcielenie Zondy

Od Zondy wszystko się zaczęło. To ten model sprawił, że o byłymr>pracowniku Lamborghini usłyszał cały świat. Teraz Horacio Paganir>przedstawia ostatnią wersję Zondy z przydomkiem Revolucion.

 

Wątek na forum: Pagani Zonda R

Na zdjęciu to jest ferrari zonda ~Znawca motoryzacji

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Zonda R".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019