Wyszukiwałeś:

Zonda

. Znaleziono 52 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Zonda

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 52 wszystkich):

Pagani Zonda C12 F: Roadster w hołdzie

Włoski producent ultra-sportowych samochodów, firma Pagani na targachsamochodowych w Genewie zaprezentuje nowy model Zonda C12 F Roadster będącyhołdem dla legendarnego, pięciokrotnego mistrza Formuły 1, ArgentyńczykaJuana Manuela Fangio.

 

Chińskie autobusy do Europy

Tureckie ministerstwo transportu wydało zgodę na budowę fabryki chińskiemuproducentowi autobusów, firmie Zonda Bus. Co roku z taśm montażowych nowegozakładu ma zjeżdżać około 3000 pojazdów.

 

Ekskluzywne Pagani Cinque

Wytrawnym znawcom supersamochodów marki Pagani nie trzeba przedstawiać.Włoscy specjaliści od sportowych modeli stworzyli auto o nazwie Zonda F,które jest obecnie seryjnie produkowane. Można wybierać spośróddwóch wersji nadwoziowych, jednak producent nie zamierza na tympoprzestać.

 

Pagani Zonda R w środowisku naturalnym

Pagani Zonda R po raz pierwszy na wybiegu. W sieci pojawiły się zdjęciasupersamochodu, podczas testów na torze wyścigowym.

 

Supersamochód bez dachu za 6 milionów

Jeżeli Pagani Zonda Cinque jest dla kogoś zbyt powszednim autem, by uznać jeza egzotyka, Horacio Pagani i jego firma znalazły rozwiązanie na ten problem.Jest nim Pagani Zonda Cinque Roadster - jeden z najdroższych produkowanychsamochodów świata.

 

Pagani w hołdzie sportowcom

Podczas trwających jeszcze targów w Genewie, firma Paganizaprezentowała wyjątkowy model Zonda, który został pomalowany wbarwach nawiązujących do włoskiej drużyny akrobatów lotniczych.

 

Jeden jedyny Pagani Zonda HH

Firma Pagani wypuszcza od czasu do czasu specjalną edycję modelu Zonda,która jest skrojona na potrzeby zamawiającego. Tym razem pojawiły sięinformacje o wersji sygnowanej jako HH, która powstała dla jednego zklientów zza oceanu.

 

Pagani Zonda HH - wiemy kto zamówił

Znamy już właściciela jedynego w swoim rodzaju Pagani Zonda HH. Model tenzostał zamówiony przez niejakiego Davida Heinemier Hanssona.

 

Absolutnie wyjątkowa Pagani Zonda

Niektórzy producenci supersamochodów mają słabość do swoichklientów pochodzących z Dalekiego Wschodu. Tym razem klient z Hong Konguzażądał od Pagani model Zonda z kierownicą po prawej stronie.

 

Ostatnie Pagani Zonda F Rodaster trafi...

Ostatnie Pagani Zonda F Roadster w kolorze purpurowo-czarnym trafi do klientana Ukrainie.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019