Wyszukiwałeś:

Zwiazek X

Dealerow X

Samochodow X

. Znaleziono 18 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Zwiazek Dealerow Samochodow

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 18 wszystkich):

Powstanie Związek Dealerów Samochodów

Polska jest najprawdopodobniej jedynym krajem europejskim, w którymbranża dealerska (licząca ponad 1000 podmiotów, zatrudniających ponad30 tys. osób), pozbawiona jest swojej organizacji. Ta sytuacja zmienisię 25 września – w dniu zjazdu założycielskiego ZwiązkuDealerów Samochodów.

 

Rośnie Związek Dealerów Samochodów

Związek Dealerów Samochodów po nieco ponad 3 miesiącach odpowstania liczy już 120 członków. Firmy dealerskie należące do ZDSreprezentują obecnie ponad 32 procent całego polskiego rynku sprzedaży nowychsamochodów i usług serwisowych.

 

Komisja Europejska przeciw kierowcom?

Końcówka ubiegłego roku była niezwykle istotna z punktu widzeniafunkcjonowania niemal całej branży motoryzacyjnej. Komisja Europejskaopublikowała bowiem projekty aktów prawnych dotyczących systemusprzedaży samochodów i usług serwisowych, które od 1 czerwca2010 roku mają zastąpić tzw. rozporządzenie GVO.

 

Lista największych polskich dealerów samochodów

Ogłoszono po raz trzeci listę największych polskich grup dealerskich idealerów samochodów TOP 50. Na pierwszym miejscu znalazła sięPolska Grupa Dealerów, która w ubiegłym roku sprzedała łącznie10545 samochodów.

 

Nowe GVO - będzie lepiej czy gorzej?

Od kilku dni na europejskim rynku panują zmienione przepisy regulujące zasadysprzedaży samochodów oraz ich serwisowania. Jak te zmiany wpłyną nazwykłych konsumentów? Czy ich sytuacja się pogorszy, pozostanie bezzmian, a może się polepszy?

 

Związek Dealerów krytykuje MF

Związek Dealerów Samochodów apeluje do Rady Ministrów RP ozaniechanie prac nad likwidacją możliwości odliczenia podatku VAT odsamochodów z tzw. kratką.

 

"Każde auto bez akcyzy sprowadzę"

Związek Dealerów Samochodów wystosował list otwarty do ministrafinansów Jacka Rostowskiego w sprawie nasilającego się zjawiskasprowadzania do Polski samochodów osobowych, rejestrowanych zagranicąjako auta ciężarowe, i w ten sposób unikania płacenia akcyzy.

 

Hity rynku dealerskiego 2010

Miesięcznik Dealer wybrał najważniejsze dealerskie wydarzenia ubiegłegoroku. W tym zestawieniu pierwsze miejsce zajęło wprowadzenie nowegorozporządzenia GVO. Zobacz, co jeszcze ważnego wydarzyło się w minionychdwunastu miesiącach na rynku dealerskim.

 

Jak nie wskażesz kierowcy, dostaniesz mandat z automatu

Ministerstwo Transportu chce, by w razie niewskazania kierującego autem,którym zostało popełnione wykroczenie drogowe, z automatu odpowiadałjego właściciel. Pomysł ten już spotkał się z ostrym sprzeciwem, międzyinnymi ze strony Związku Dealerów Samochodów.

 

Związek Dealerów Samochodów przeciw rejestracji "anglików"

Samochody z kierownicą po prawej stronie niebawem będzie można rejestrowaćbez większych przeszkód w naszym kraju. Choć wciąż słychać głosykrytyki wobec tego pomysłu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Zwiazek Dealerow Samochodow".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019