Wyszukiwałeś:

car

. Znaleziono 2171 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: a.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: a car

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 2171 wszystkich):

Dla kogo tytuł World Car of the Year 2010?

Ruszyła szósta edycja plebiscytu na światowy samochód roku.Znana jest już lista kandydatów do tytułu World Car of the Year 2010,którzy teraz poddawani będą intensywnym testom drogowym przez gronojurorów. Na zwycięzcę przyjdzie nam jednak jeszcze trochę poczekać.Wyniki zostaną bowiem ogłoszone 1 kwietnia przyszłego roku podczas wystawysamochodowej w Nowym Jorku.

 

Car of the Year poznamy w Genewie

Szykują się dość poważne zmiany w najbardziej prestiżowym na europejskimrynku konkursie car of the Year. Już od następnej edycji tego plebiscytuzwycięzcę poznamy w marcu podczas wystawy samochodowej w Genewie.

 

Dla kogo i dlaczego Car of the Year 2012?

Przed paroma dniami poznaliśmy finalistów najbardziej prestiżowego naStarym Kontynencie plebiscytu na samochód roku. W batalii o tytuł Car ofthe Year 2012 pozostało już tylko siedem modeli, a my się zastanawiamy,któremu z nich najbardziej należy się ta nagroda.

 

Zobacz które auta zawalczą o tytuł World Car of The Year

Podczas kwietniowych targów motoryzacyjnych w Nowym Yorku świat motoryzacyjny pozna "Światowy Samochód Roku"("World Carof the Year"). Tytuł ten jest przyznawany od 2005 roku. Poniżej dowieciesię, które samochody znalazły się w dziesiątce finalistów.

 

Car of the Year: Odliczanie rozpoczęte

Już za kilka dni na targach motoryzacyjnych w Genewie poznamy zwycięzcę prestiżowego plebiscytu Car of the Year. Ogłoszenie wyników po razdrugi w historii będzie miało miejsce na szwajcarskiej ziemi. Czym zaskoczy nas jury w tym roku?

 

World Car of the Year 2014 - znamy półfinalistów

Niemal dokładnie za dwa miesiące, podczas wystawy samochodowej w Nowym Jorku,poznamy zwycięzców tegorocznej edycji plebiscytu na ŚwiatowySamochód Roku (World Car of the Year). Najwięcej swoich przedstawicielido półfinałów konkursu wprowadziło BMW.

 

Tytuł Car of the Year 2015 zdobędzie...

Zwycięzcę tegorocznej edycji jednego z ważniejszych, jeśli nienajważniejszego plebiscytu w branży motoryzacyjnej - konkursu Car of the Year- poznamy już za niecały miesiąc tuż przed rozpoczęciem targówmotoryzacyjnych w Genewie. Przyjrzyjmy się zatem siódemcekandydatów do tego tytułu i zastanówmy się, który z nichma największe szanse na końcowy sukces.

 

World Car of the Year - znamy finalistów

Podczas targów w Genewie ogłoszono finalistów plebiscytu WorldCar of the Year. O zwycięstwo w najważniejszej kategorii powalczą dwa autaniemieckie i jedno japońskie. W finale zabrakło tegorocznego zwycięscy Carof the Year, czyli Opla Astry V.

 

World Car of the Year 2016 - spekulacje, wyniki

Plebiscyt World Car of the Year 2016 to jeden z ważniejszych wydarzeńmotoryzacyjnych. Jurorzy z całego świata główkują nad najlepszymautem, jaki w danym roku pojawił się na rynku. Przyglądamy się finalistom isprawdzamy, który samochód ma największe szanse na wygraną.

 

Car of the Year 2018 - oto lista kandydatów

Do rozstrzygnięcia pozostało jeszcze trochę czasu, ale znamy już finałowąlistę kandydatów do tytułu World Car of the Year (WCOTY) 2018.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "a car".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018