Wyszukiwałeś:

a3

. Znaleziono 695 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: a3

Spróbuj też wyszukać: a4 audi a3 s3

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 695 wszystkich):

Odświeżone Audi A3

Już latem w sprzedaży pojawi się odświeżona wersja kompaktowego Audi A3.Poza nowymi akcentami stylistycznymi, jak zwykle Audi wprowadza równieższereg innowacji technologicznych.

 

Nowe Audi A3 za 74 500 PLN

Więcej sportu i dynamiki. Takie zadanie postawiło sobie Audi przyodświeżaniu stylistyki kompatkowego modelu A3. Teraz tą zmianę mogązobaczyć klienci w Polsce. Audi A3 w wersjach hatchback i Sportback właśniewjeżdza do polskich salonów niemieckiej marki.

 

99 g CO2/km w Audi A3

Wyścig o jak najniższą emisję dwutlenku węgla trwa. Koncern z Ingolstadtdołączył do grona producentów, którzy w swojej ofercie będąmieć model z emisją CO2 poniżej 100 g/km. Mowa tu o modelu Audi A3 w wersji1.6 TDI.

 

Audi A3 Sportback ? pierwsza jazda

Model A3 już od wielu lat jest kluczowym modelem dla producenta z Ingolstadt.Ponad jedna trzecia sprzedawanych samochodów tej marki to właśnie tenkompakt. W zeszłym roku pojawiła się nowa generacja modelu, a terazdołączyła do niej wersja pięciodrzwiowa, czyli Sportback.

 

Audi A3 także jako sedan

Choć na kontynencie europejskim kompaktowe modele w czterodrzwiowej odmianiezdecydowanie przegrywają z hatchbackami, to jednak na wielu innych rynkachśrednich rozmiarów sedany cieszą się dużo większą popularnością.I właśnie chyba ze względu na te rynki Audi przygotowało swój modelA3 w wersji Limousine. Choć będzie on także oferowany na Starym Kontynencie.

 

Audi A3: Za, a nawet przeciw

Sceptycy znajdą sporo powodów, by ponarzekać na to auto. Z koleimiłośnicy będą je bronić rękami i nogami i tych pierwszych będąodsądzać od czci i wiary. Audi A3 wzbudza mnóstwo emocji, ale zgodnie zzasadą, że "co nas nie zabije, to nas wzmocni", cieszy się wciążdużą popularnością i uznaniem.

 

Trzy miliony na liczniku Audi A3

Być może gdyby nie ten model, dziś auta z segmentu premium byłyby dużomniej dostępne dla przeciętnie zamożnych kierowców. Siedemnaście lattemu ruszyła produkcja Audi A3, pierwszego kompaktu z segmentu premium, a dziśmodel ten świętuje już trzymilionowego członka swojej rodziny.

 

Polska premiera: Audi A3 Limousine

W segmencie kompaktów wszystko wydaje się być poukładane. Wiadomo, żeod lat na czele stoi Volkswagen Golf i wszyscy dążą do tego by zrzucićkróla z tronu. Jednak obok tej walki trwa bitwa na polu kompaktówz wyższej półki. Teraz rywalizacja przenosi się na inny poziom, poziomkompaktowych sedanów, do którego dołącza Audi A3 Limousine.

 

Audi planuje nowe wersje A3

Za około trzy lata na rynek trafi nowe Audi A3. Oferta czwartej generacji tegoauta będzie zdecydowanie inna niż dotychczas - dostosowana do wymagańklientów w Chinach.

 

Audi A3 e-tron: Zabawa z prądem

Hybryda plug-in nie jest już innowacyjnym wynalazkiem – to auto,które oferuje wiele marek. Mówią o nich ekologiczne, oszczędnei modne. W Polsce wciąż jednak są produktem niszowym. Dlaczego? Jedną zodpowiedzi jest Audi A3 e-tron.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020