Wyszukiwałeś:

a5 X

a5 X

coupe X

. Znaleziono 115 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: a5 a5 coupe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 115 wszystkich):

Wątek na forum: Audi A5 Sportback - bardziej praktyczny

jakieś takie dziwne są te jego proporcje, średnio mi sie podoba, coupe było dużo ładnejsze ~litwin

 

Tajemnicze coupe z Ingolstadt

Kilka dni temu zagranicznym reporterom udało się przyłapać podczas testównowe coupe z Ingolstadt. Jest nim nadchodząca wersja Audi A5, która przechodziwłaśnie ostatnią fazę testów i niebawem zadebiutuje na jednej znajbliższych imprez motoryzacyjnych.

 

A5 Cabrio w 2009

Już od czerwca w sprzedaży dostępny będzie najnowszy model Audi A5.Samochód o sportowym zacięciu, który przez niemiecką markę pozycjonowanyjest pomiędzy mniejszym TT i mocniejszym R8 doczeka się również wersjiCabrio. Ta pojawi się w salonach jednak nie wcześniej niż w 2009 roku.

 

Będzie pięciodrzwiowe Audi A5

Audi A5 Sportback, to nowa wersja sportowego Coupe klasy średniej producenta zIngolstadt, która na rynku ma pojawić się w 2009 roku. Cecharozpoznawcza tego wariantu, to pięciodrzwiowe nadwozie.

 

Audi A5 - prowokator

Podczas jednego wieczoru we Wrocławiu z testowanym przez nas autem chcieli sięzmierzyć kierowcy: Mercedesa ML, BMW X5, BMW 7 i Opla Calibry. Cóż toza samochód, że sprowokował ich do takich zachowań? Audi A5.

 

A5 w wersji cabrio

Niemiecki magazyn Auto Motor und Sport donosi, że Audi zamierza pokazaćpodczas tegorocznych targów w Paryżu nową wersję sportowego coupe A5.Tym razem samochód trafi do produkcji jako kabriolet..

 

Audi A5 Sportback - trzeci z rodziny

Audi A5 Sportback będzie trzecią wersją nadwoziową w rodzinie modelu A5. Poraz pierwszy szerokiej publiczności zostanie pokazane podczas wrześniowychtargów we Frankfurcie, po zakończeniu których ruszy sprzedażmodelu. A już dziś Audi zdradza pierwsze szczegółowe informacje o tymaucie wraz z galerią zdjęć.

 

Audi A5 Sportback - bardziej praktyczny

Dynamiczna stylistyka pozostała, jednak w przypadku trzeciej wersji z rodzinyA5 połączono ją z bardziej praktycznymi rozwiązaniami. Audi A5 Sportbackpojawi się w sprzedaży już pod koniec września, a my właśnie mieliśmyokazję, by bliżej zapoznać się z tym autem.

 

Audi A5 po zmianach

Cztery lata to czas, po którym większość producentówsamochodów decyduje się na wprowadzenie zmian w produkowanychsamochodach. Nie inaczej jest i w przypadku Audi A5, które w tym rokupojawi się w sprzedaży ze zmodyfikowanymi silnikami, napędem quattro, atakże nieco zmienioną stylistyką.

 

Nowe Audi A5 na polskich drogach!

Ciężko w to uwierzyć, ale Audi A5 jest już dostępne na rynku przez ponadcztery lata. Dlatego przyszedł najwyższy czas, żeby samochód zostałpoddany rewitalizacji. Auto tak na dobrą sprawę bardzo powoli siępostarzało, tak więc producent nie dokonał żadnych rewolucyjnych zmian.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "a5 a5 coupe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022