Wyszukiwałeś:

a6

. Znaleziono 998 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: a6

Spróbuj też wyszukać: Autostrada A6 a6 wymiary a6 opony

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 998 wszystkich):

Już pięć milionów Audi A6

Dzisiaj (31 stycznia) z taśmy produkcyjnej fabryki w Neckarsulm zjechałpięciomilionowy egzemplarz modelu A6, który swoją karierę, jeszcze jako Audi100, rozpoczął przed 37 laty.

 

A6 Allroad

Na rozpoczynających się właśnie targach genewskich jednym z premierowychmodeli będzie Audi A6 Allroad. Typowa limuzyna z Ingolstadt, która jednak zpowodzeniem może zapuścić się w bardziej odludne tereny.

 

Audi A6 allroad quattro

Elegancki wygląd, luksusowe i komfortowe wyposażenie, bardzo dobrewłaściwości jezdne - choć brzmi to trochę, jak z ulotki reklamowej, tojednak takie jest właśnie nowe Audi A6 allroad quattro.

 

Audi A6: Więcej niż facelifting

Debiutujące w 2004 roku nowe Audi A6 w tym roku poddane zostało kuracjiodświeżającej. Jednak inaczej jak w większości tego typu przypadków,poza niezbyt dużymi zmianami stylistycznymi, sporo mamy tu zmian i nowościtechnologicznych.

 

Audi A6 3.0 TFSI: Nie będziesz zawiedziony

Wśród muzyków - tych przez duże "M" - panuje jedna,niepisana zasada. Mówi się wśród nich - "Jesteś takdobry,jak twój ostatni numer". Czas przełożyć to na dziedzinęmotoryzacji, a dokładniej na nową generacjęśredniej limuzyny Audi. Model A6.

 

Audi A6 Avant - kombi o różnych twarzach

Z jednej strony stylowy design, piękne linie i równie atrakcyjnewnętrze. Do tego najnowsza technologia na pokładzie, dzięki którejkomfort podróży jest na najwyższym poziomie. A jeszcze do tego mocne idynamiczne silniki. A jeśli komuś jeszcze mało, to na deser niezwykle pojemnaprzestrzeń bagażowa. Audi A6 Avant, którego najnowsza generacjawłaśnie wchodzi do sprzedaży na polskim rynku, ma coś interesującego dlakażdego.

 

Polska premiera: Audi A6 Allroad

To już trzecia odsłona Audi A6 Allroad. Tym razem jest jeszcze szybsza,oszczędniejsza i ładniejsza. Sprawdzamy czy w tej odsłonie znaczek quattrooraz nakładki na zderzakach i progach to tylko marketing.

 

Audi A6 Allroad Quattro: Dysonans poznawczy

2 w 1, 3 w 1... 12 w 1. Dostaję białej gorączki, kiedy ktoś próbujemi wcisnąć produkt, który jest do wszystkiego, a przy tym "odmienimoje życie". Teoretycznie podobnie jest z Audi A6 Allroad Quattro. Tosamochód całkowicie pozbawiony racjonalnych powodów by go kupić.Mimo to chciałbym go mieć.

 

Rodzina A6 po facliftingu

Ten model to według marki "symbol innowacyjnej techniki i potwierdzenietrwałego miejsca czterech pierścieni w segmencie premium". Co nowego wA6 po liftingu?

 

Czy warto kupić: Audi A6 C6 (2004-2011)

Minęła już dekada od kiedy A6 zadebiutowało w tej odsłonie. Od kilku latsamochód przeżywa właśnie swoją drugą młodość na rynkuwtórnym. Kusi wysokim komfortem i prestiżem, ale z drugiej strony możebyć problematyczną i kapryśną inwestycją.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020