Wyszukiwałeś:

a8

. Znaleziono 584 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: a8

Spróbuj też wyszukać: a8 spalanie a8 dane techniczne a8 d2

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 584 wszystkich):

Wątek na forum: Nowa generacja Audi A8

Od 2006 r. jestem użytkownikiem AUDI A8 L 4,2 benzyna i przyznam, że z dużymi emocjami oczekiwałem na nową generację tej luksusowej i technicznie niezawodnej limuzyny. Dzięki internetowi poznałem nowy produkt niemieckiego koncernu i jestem trochę rozczarowany. Desing karoserii modelu 2010 praktyc...

 

Audi A8: Piękna bestia

Wrażenia z jazdy samochodem Audi A8 2.8 V6 QUATTRO

 

Audi A8 L z silnikiem 12-cylindrowym

Prezentując wydłużoną wersję modelu A8 Audi przedstawił najbardziejsportową luksusową limuzynę. Dwanaście cylindrów, 450 KM (331 kW) i 580 Nm– wzrost o 30 KM i 20 Nm w porównaniu z poprzednikiem – oznaczaniezwykłą moc i doskonałe osiągi.

 

Perspektywy Autostradowej Obwodnicy Wrocławia A8

Autostradowa Obwodnica Wrocławia A8 będzie liczyć 35,4 km. Trasa zostaniepoprowadzona nowym śladem, północno-zachodnim obrzeżem miasta.

 

Audi A8 ze zmianami i nowym silnikiem

Niewielkie zmiany stylistyczne, lepsze prowadzenie, jeszcze wyższy komfort oraznowa jednostka benzynowa to najważniejsze zmiany, jakim poddane zostało AudiA8.

 

Nowe Audi A8 zadebiutowało

Długo oczekiwana czwarta generacja luksusowej limuzyny z Ingolstadt miałaswoją premierę w Miami. Nowe Audi A8 wyznacza nowe standardy w segmencie autluksusowych.

 

Nowe Audi A8: Kolejna odsłona sportowego luksusu + [VIDEO]

Przeszło szesnaście lat temu na drogach pojawiła się pierwsza generacjatopowej limuzyny z Ingolstadt, która była w stanie nawiązać mocnąrywalizację z innymi konkurentami znad Renu. W tym roku na polskie drogiwkracza jej najnowsza odsłona. Oto Audi A8, które jest jeszcze bardziejsportowe pośród limuzyn, a do tego naszpikowane najnowszymitechnologiami.

 

Audi A8 - limuzyna na dwa serca

Audi A8 dołączy do grona modeli, które dzięki napędowi hybrydowemumogą pochwalić się swoim ekologicznym podejściem do środowiska. Nie tylkojednak te względy zdecydowały o takim kroku firmy z Ingolstadt. Wersjehybrydowe swoich flagowych limuzyn mają już od pewnego czasu i Mercedes, iBMW.

 

Nowe Audi A8 odpowiedzią na Mercedesa W222

Targi we Frankfurcie zbliżają się wielkimi krokami i to na nich Audipostanowiło oficjalnie przedstawić nową generację swojego flagowego modelu.Audi wraz z nowym A8 podnosi rękawice rzuconą przez najnowszą Klasę SMercedesa.

 

Nowe Audi A8 za chwilę w salonach. Znamy polskie ceny

W polskich salonach Audi ruszyło zbieranie zamówień na topowy model A8.Wiemy, ile kosztuje nowa generacja limuzyny z Ingolstadt.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022