Wyszukiwałeś:

accord

. Znaleziono 484 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: accord

Spróbuj też wyszukać: mazda 6 accord spalanie accord tourer

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 484 wszystkich):

Wątek na forum: Honda Accord w wersji coupe

Takie małe sprostowanie. Obecna generacja Accorda na rynku amerykańskim też ma wersje coupe. A obecny amerykański Accord to w Japonii Inspire, a japoński i europejski Accord to w stanach Acura TSX. Żeby nie było za prosto. ~Podpis:

 

Honda Accord w wersji coupe

Najlepiej sprzedający się model Hondy na rynku amerykańskim, Honda Accord,będzie niedługo dostępny także w wersji coupe. Prototyp tej wersji zostałwłaśnie zaprezentowany podczas targów w Detroit.

 

Honda Accord: W dobrym tonie

Właśnie takiego samochodu potrzebowała Honda, aby późną jesienią2003 roku ponownie zaistnieć w mocno obsadzonym w Europie segmencie D. W tymmodelu elegancja i sport bezdyskusyjnie tworzą jeden akord. W naszych testachprzedstawiamy dobrze już znaną na polskim rynku Hondę Accord z benzynowymsilnikiem 2.4 i-VTEC o mocy 190 koni mechanicznych. Auto dla tych, którzyczęściej niż rodzinę wolą wozić samych siebie w nieco szybszym tempie.

 

Taka będzie Honda Accord

Choć światowa premiera nowej generacji Hondy Accord przewidziana jest dopierona marzec przyszłego roku, to już teraz poznaliśmy, jak to auto będzie mniejwięcej wyglądać.

 

Taka będzie nowa Honda Accord!

Już w marcu na wystawie w Genewie, a wczesnym latem w sprzedaży pojawi sięnowa Honda Accord. Japoński koncern zaprezentował właśnie pierwsze zdjęcianowej generacji swojego przedstawiciela segmentu D.

 

Honda Accord: Japońskie D [VIDEO]

Na polski rynek wkracza właśnie powoli najnowsza generacja Hondy Accord. Wniezwykle konkurencyjnym segmencie D Accord nie będzie miał łatwego życia,jednak dynamiczny charakter auta, o którym świadczy sportowy nieco stylwraz z nowymi jednostkami napędowymi powinny sprawić, że nowa Honda niebędzie na z góry straconej pozycji.

 

Honda Accord 2.4 i-VTEC: Ofiara układów

Nowa Honda Accord mogłaby być jednym z najpopularniejszych aut segmentu D wPolsce. Mogłaby, gdyby nie dwa układy. Polityczny i kierowniczy.

 

Czy warto kupić: Honda Accord VI (1998-2002)

Samochody japońskie w naszym kraju od lat jadą na opinii bezawaryjnych.Jeżeli dobrą renomę połączymy z designem pod rynek Europejski - wyjdzie namHonda Accord szóstej generacji. Sprawdzamy jak niemal dekadę pozakończeniu produkcji auto sprawdza się na naszych drogach.

 

Koniec Hondy Accord w Europie

Wygląda na to, że 38 lat obecności na europejskim rynku wystarczy - Hondawycofuje model Accord ze Starego Kontynentu i nie ma zamiaru wprowadzaćnastępcy.

 

Honda Accord - takie auto straciła Europa

Honda Accord została wycofana z europejskiej sprzedaży po ponad 30 latach. W2015 roku z salonów wyjechały ostatnie egzemplarze. Jednak w Japonii tenmodel ma się bardzo dobrze i właśnie przechodzi kurację odmładzającą. Otojak mogła wyglądać europejska Honda Accord.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021