Wyszukiwałeś:

ae X

group X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ae group

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

AE Group Polska zainwestuje 33 mln euro

Niemiecki inwestor AE Group wybuduje na terenie kostrzyńsko–słubickiejSSE nowoczesny zakład odlewniczy i obróbki metali m.in. pod potrzebyprzemysłu motoryzacyjnego.

 

Jak poprawić jakość inwestycji?

„Nasza przewaga konkurencyjna jaką były do tej pory koszty pracy,należy do przeszłości. Teraz musimy stawiać na innowacyjność i wzrostkonkurencyjności polskiej gospodarki” - Bronisława Kowalak, dyrektorDepartamentu Instrumentów Wsparcia Ministerstwa Gospodarki.

 

Niemcy będą inwestować

Niemiecki koncern AE Group zajmujący się obróbką metali lekkich,głównie na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego, planuje w ciągu kilkulat podwoić swoje moce produkcyjne w Polsce.

 

Upadłość AE Group

AE Group, niemiecka grupa specjalizująca się w odlewnictwie ciśnieniowym dlaprzemysłu motoryzacyjnego ogłosiła w piątek niewypłacalność.

 

AE Group w Strzelcach złożyło wniosek o upadłość

2 kwietnia cała firma zgłosiła wniosek o upadłość w sądzie w Niemczech.Teraz trwa postępowanie w tej sprawie. Planowana jest upadłość zmożliwością układu – powiedział „Gazecie Lubuskiej”Tomasz Łacny prokurent ae group w Strzelcach.

 

Ae group – upadłość sposobem na przetrwanie

Firma Ae group ogłosiła upadłość po tym jak zrobiła to centrala wNiemczech. To pozwala jej na wypowiadanie niekorzystnych umów. Dla firmyto oczywiście dobre rozwiązanie, dla pracowników niestety już gorsze.

 

Pozytywna strona upadłości koncernu ae group

Pomyślnie zakończył się proces upadłościowy ae group, niemieckiegodostawcy odlewów dla przemysłu motoryzacyjnego. Zamknięto częśćzakładów produkcyjnych. Obecnie działają cztery zakłady w: Gerstungen(pow. 400 pracowników), Lubece (130 osób), Nentershausen (60osób) i Strzelcach Krajeńskich (197 osób).

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "ae group".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019