Wyszukiwałeś:

aerodynamika

. Znaleziono 716 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: aerodynamika

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 716 wszystkich):

Wytrzymałość ważniejsza niż aerodynamika

Pierwsze, tegoroczne testy nowych bolidów Formuły 1 na torze w Walencji,bardziej przypominały maratony niż sesje treningowe. Mimo że na torzeregularnie kursowało siedem wyścigówek, zdarzyły się tylko dwieawarie.

 

Nowa wyścigówka Porsche

Porsche 911 GT3 RSR jest jednym z najbardziej utytułowanych samochodów wwyścigach typu GT. Teraz na tory wyjeżdza jego nowa, ulepszona wersja.

 

Waldemar Pawlak i samochody przyszłości

Nie tylko obniżenie akcyzy na paliwo, co proponował już ostatnio WaldemarPawlak, jest sposobem na walkę z wysokimi cenami paliw. Minister Gospodarkipopiera także dążenia do stworzenia nowoczesnych pojazdów,które spalałyby tyle, co "kot napłakał".

 

Przełomowa naczepa Mercedes-Benz

Współczynnik oporu powietrza niższy o 18 proc., spadek zużycia paliwao niemal 5 proc. – wyrafinowana aerodynamika naczepy Mercedes-Benz otwierakolejny rozdział w zakresie ekonomiki i wpływu na środowisko nowoczesnychciężarówek, takich jak nowy Actros. Opływowy tandem po raz pierwszyzostał zaprezentowany podczas targów Trailer 2011 w Belgii.

 

Wątek na forum: Czy samochód może być szybszy od strzały?

a jesli zważymy strzałę i wybudujemy kuszę która wystrzeli samochód, proporcje wagi strzały/samochodu i mocy gumy(czy co to tam jest) zachowane 1:1 + aerodynamika auta taka jak strzały, to co ? polecą tak samo, z taką samą prędkością ? bo to jak trafią w tarcze to jestem w stanie sobie wyobrazić ...

 

Zaoszczędź 2000 litrów ON

Tankowanie do pełna dalekobieżnej ciężarówki kosztuje dziś od 1000do 2000 euro. Aerodynamiczna naczepa i ciężarówka Daimlera pozwalająna drastyczne ograniczenie oporu powietrza i zużycia paliwa.

 

McLaren zaprojektowany przez powietrze

McLaren P1 jest coraz bliższy seryjnej produkcji. Nie tak dawno producent zWoking testował finalny prototyp w okolicach koła podbiegunowego. Terazprzedstawia ideę projektu nadwozia.

 

Honda Civic Type R jest biała i szybka

Nadal nie poznaliśmy najmocniejszej wersji kompaktowego Civica w pełnej krasie. Ale Japończycy uchylają rąbka tajemnicy w kwestii wyglądu i osiągów.

 

Nowe auto: Ford Focus 1.5 EcoBoost ST-Line Black ASS 182KM - skonfiguruj i kup!

Cena od: 94180 PLN, rok produkcji: 2014, nadwozie: hatchback 5-drzwiowy, silnik: turbo benzynowy 1499cm3 182 KM

 

Nowe auto: Ford Focus 1.5 EcoBoost ST-Line Red ASS 182KM - skonfiguruj i kup!

Cena od: 94180 PLN, rok produkcji: 2014, nadwozie: hatchback 5-drzwiowy, silnik: turbo benzynowy 1499cm3 182 KM

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019