Wyszukiwałeś:

afera

. Znaleziono 51 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: afera

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 51 wszystkich):

F1: Brawurowe posunięcie Kubicy?

Wiążąc się z Renault Robert Kubica mógłby wreszcie zostać lideremambitnego teamu - czytamy w Przeglądzie Sportowym. Wielu fachowcówuważa, że ewentualne przejście Roberta Kubicy do teamu Renault może okazaćsię błędem. Czy rzeczywiście tak jest?

 

Dieselgate ? rysa na niemieckiej doskonałości

Od początku tygodnia afera silnikami wysokoprężnymi Volkswagena nie schodziz czołówek gazet i innych mediów. Blamaż nazwany przezdziennikarzy „dieselgate" elektryzuje wszystkich, a w Wolfsburguatmosfera gorąca i nerwowa. Spróbujmy podsumować to co już wiemy o„dieselgate”.

 

5 największych skandali w motoryzacji

Afera w Volkswagenie, związana z manipulowaniem pracą silnika podczastestów, nie schodzi z czołówek mediów. Jednak historiamotoryzacji pamięta też inne, równie wielkie skandale. Zobacz, 5największych afer w motoryzacji.

 

W Volkswagenie afera, a oszukują wszyscy

Wszyscy mówią o oszustwach Volkswagena w kwestii manipulowaniawartościami spalania i emisji spalin. Tymczasem organizacja pozarządowaTransport&Environement (T&E) opublikowała kompromitujący raport oinnych producentach aut. Zobacz, co zawiera.

 

Afera VW. Nowy Prezes zapewnia szybkie wyjaśnienie skandalu

Echa afery w koncernie z Wolfsburga nie milkną i teraz wszyscy czekają na dalsze ruchy Volkswagena. Nowy prezes zarządu, Matthias Müller podczas przemowy do załogi w Wolfsburgu zapewniał m.in. "Przezwyciężymy ten kryzys".

 

Masz podejrzanego VW? Dostaniesz 1000 dolarów

Kolejny rozdział afery VW. Amerykański oddział Volkswagena przygotował "zadośćuczynienie" dla klientów, którzy posiadająsamochody z "podejrzanymi" silnikami wysokoprężnymi. Każdy otrzymana pocieszenie 1000 dolarów.

 

Afera VW - nie będzie rekompensaty dla Europejczyków

Już starożytni mawiali, że sprawiedliwość jest ślepa. I to idealniepasuje do najnowszych doniesień w sprawie afery z silnikami TDI Volkswagena. Okazuje się, że osoby, które zakupiły auta z "felernymi"silnikami nie dostaną żadnej rekompensaty.

 

Afera VW - Producent przygotował rozwiązanie dla silników EA 189

Volkswagen przedstawił Federalnemu Urzędowi Transportu Samochodowegorozwiązania techniczne dla silników EA 189 o poj. 1,6 i 2,0litrów. To tych jednostek dotyczy afera związana z oszukiwaniem natestach emisji szkodliwych substancji. Działania mają skorygować silniki,tak by te były zgodne z obowiązującymi normami.

 

Afera w VW ? 9 modeli ?zarażonych? aferą

Czy to początek końca afery związanej z silnikami wysokoprężnymi?Volkswagen deklaruje, że wyjaśnił całą sprawę i w toku wewnętrznegośledztwa znalazł tylko 9 modeli, które mają charakteryzować sięzłymi wynikami emisji CO2. Jakie to modele i co dalej z całą aferą?

 

VW kończy ze sloganem "Das auto"

Afera spalinowa w VW zbiera kolejne żniwo. Tym razem ofiarą nie jest auto, aslogan "Das auto". Używano go w Volkswgenie od 2007 roku. Terazzostanie wprowadzony nowy.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019