Wyszukiwałeś:

airbag

. Znaleziono 161 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: airbag

Spróbuj też wyszukać: airbag do opla corsa bebny hamulcowe partner air bag opel insignia

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 161 wszystkich):

Skoda Fabia: Skoda Fabia - tak, ale nie z 3-cyl 1,2

3.5 Skoda Fabia jest prawie jak VW, ale w tymprzypadku "prawie" stanowi wielką różnicę. Wielkie pretensje do silnika.Brak mocy przekłada się na brak przyspieszenia, co obniża bezpieczeństwo wpodróży. Wyprzedzanie tym modelem to prawdziwe wyzwanie, k...

 

Wątek na forum: Windows w samochodzie?

I będzie taki log systemowy ;) 12.34:23 - "Jazda, autostrada A2, prędkość 134km/h" 12.34:27 - "Podsystem hamulce wykonał nieprawidłową operację i nie masz uprawnień do jego uruchomienia. Wyłącz silnik i włącz ponownie" 12.34:41 - "Podsystem AIRBAG-SRS instaluje aktualizacje i nie można go w...

 

"Najlepiej spożyć przed..."

Zazwyczaj informacje o dacie przydatności produktu do spożycia znaleźćmożna na jogurtach i paczkowanej wędlinie. Istnieje jednak szereg części wsamochodzie, które także mają określony czas ważności.

 

Ford Focus i bezpieczniejsze airbagi

Wchodząca do sprzedaży na początku przyszłego roku trzecia generacja FordaFocusa będzie niezwykła jeszcze z jednego powodu. Na jej wyposażeniu znajdąsię bowiem całkowicie nowe poduszki powietrzne zapewniającepodróżującym wyższy poziom bezpieczeństwa.

 

Kobiety i starsi bardziej narażeni w wypadkach

Przeprowadzane testy zderzeniowe dowodzą, że producenci tworzą coraz bardziejbezpieczne samochody. Sporo w tym racji, jednak na publikowane wynikipowinniśmy patrzeć z pewną ostrożnością. Nie zawsze model z bardzo dobrymrezultatem, uchroni przed obrażeniami każdego w razie wypadku.

 

Wątek na forum: audi Q7 błędy

witam mam problem z Q7 mianowicie zaczeła mi mrugać kontrolka od świec żarowych a potem zablokował sie kluczyk w stacyjce przeskanowałem go vcds interfejsem ross tech oto wyniki:Wtorek,12,Lipiec,2011,17:01:45:37175 Wersja VCDS: AKP 10.6.3 Wersja danych: 20110703 pawel wisniewski -------...

 

Airbag - wybuchowa ochrona podróżnych

Dzisiaj poduszka powietrzna jest dla nas absolutnie oczywistym elementem wyposażenia samochodu. Przypominamy historię wprowadzania airbagów do aut oraz ważne zasady podróżowania autem w nie wyposażonym.

 

Kolejna akcja serwisowa z powodu airbagów

Wciąż pojawiają się kolejne doniesienia o wadliwych systemach poduszek powietrznych w samochodach różnych marek. Kolejne zgłoszenia pochodząod Toyoty oraz Nissana.

 

Kolejna śmierć z powodu wadliwych airbagów Takata?

Głośna akcja serwisowa, związana z wadliwymi układami poduszek powietrznychjapońskiej produkcji, zbiera śmiertelne żniwo. 22-letnia Amerykanka jestnajprawdopodobniej siódmą ofiarą błędu konstruktorów.

 

Kolejne auta z wadliwymi airbagami Takata

Afera z wadliwymi modułami poduszek powietrznych produkcji Takata nie cichnie.Wręcz przeciwnie - kolejne auta przywołuje do serwisów Toyota.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019