Wyszukiwałeś:

akcja

. Znaleziono 517 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: akcja

Spróbuj też wyszukać: akcja serwisowa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 517 wszystkich):

W poniedziałek – akcja ślimak

W najbliższy poniedziałek, tj. 23 czerwca odbędzie się kolejna akcjaprotestacyjne zorganizowana przez ZMPD, czyli Zrzeszenie MiędzynarodowychPrzewoźników Drogowych.

 

Wątek na forum: Akcja VOLVO

Nowa akcja Volvo, przeglad już za 800 zł. Akcja startuje już w styczniu! Informacje na temat oferty: - Oferta obejmuje olej Castrol 0W-30, filtry i świece zapłonowe. - Oferta skierowana do właścicieli wszystkich aut starszych niż 3 lata - Oferta ważna w całej sieci autoryzowanych serwisów Volvo -...

 

Pierwsza akcja serwisowa bliźniaków

Na naszym rynku dopiero co zadebiutowała Toyota GT 86, a o Subaru BRZ możnapowiedzieć, że wkrótce zadebiutuje. W Stanach zaś już ma miejsce pierwsza akcja serwisowa tych modeli.

 

Kolejna potężna akcja serwisowa Toyoty

760 tysięcy egzemplarzy Toyoty RAV4, do tego 18 tysięcy Lexusów HS 250h- Toyota ogłosiła kolejną dużą kampanię serwisową, która jednak maobejmować tylko rynek amerykański.

 

Uważaj na "Prędkość"

Prędkość to według wielu główna przyczyna wypadków. Ta dziśbędzie bardziej kontrolowana przez naszą Policję. W Polsce rozpoczyna sięakcja "Prędkość".

 

Kontrowersyjna akcja policji

Śląska drogówka przeprowadziła bardzo nietypową akcję. Korzystającz pomocy kierowcy rajdowego oraz dwóch hostess, sprawdzali, jak kierowcyw czasie jazdy postrzegają i w jaki sposób reagują na różnesytuacje mające miejsce w pobliżu drogi.

 

Europejska noc bez wypadków

To już X edycja kampanii "Europejska Noc Bez Wypadku", którajest organizowana przez fundację Krzyś oraz Responsible Young Drivers. Akcjabędzie mieć miejsce w całej UE 19 października.

 

Jutro startuje akcja "Ciśnienie pod kontrolą"

Na 30 stacjach Statoil zlokalizowanych we wszystkich województwachbędzie można w najbliższą sobotę bezpłatnie zbadać opony i to pod okiemekspertów. Wszystko w ramach akcji "Ciśnienie pod kontrolą".

 

Ferrari znów ma problem z ogniem

Pamiętacie kłopoty Ferrari z samozapłonem w 458 italia? To pryszcz przy kolejnym problemie i to z wizytówką marki jakim jest LaFerrari. Szykuje się cicha akcja serwisowa...

 

Akcja "Znicz 2016" - policja podsumowuje

Tegoroczna akcja "Znicz 2016" rozpoczęła się w piątek 28października i kończy się dziś 2 listopada. Już teraz wiadomo, że polscykierowcy "pobili" zeszłoroczny rekord.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019