Wyszukiwałeś:

akcyza

. Znaleziono 124 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: akcyza

Spróbuj też wyszukać: stawki akcyzy akcyza-tcce opłaty rejestracyjne

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 124 wszystkich):

Wątek na forum: Polska akcyza niezgodna z prawem UE

no to super, to teraz sie zacznie, pozwy, wnioski, skargi, ciekawe jak z tego wybrną nasi madrzy rządzący ~alek

 

Wątek na forum: Od grudnia zmieniona akcyza!

A od czego będzie liczona ta akcyza? ~marcin

 

Wątek na forum: Mazda w Paryżu: Kiyora, MX-5 i dwa silniki

2.2 w Polsce nie będzie, szczególnie w wersji 125 (będzie zamiast niego obecny 2.0). Ten sam powód dla którego wycofano z oficjalnej oferty 2.5 V6 :( akcyza.... ~aaa

 

Wątek na forum: Czy Gliwice wywalczą darmowy przejazd A4?

Dlaczego cała A4 ma być płatna? Nie wystarczy olbrzymia akcyza w paliwie? ~Rumzais

 

Wątek na forum: Rząd wesprze motoryzację

Jak wesprze motoryzacje, gdy od nowego roku ma być wyższa akcyza na auto pow. 2000 cm3. Proszę obniżyć VAT do np. 20%. Zwiększyć pulę pieniędzy na inwestycje drogowe i przyspieszyć je. Będzie praca to zapłacą podatki i bilans się wyrówna. Jeśli brakuje pieniędzy i rząd chce ograniczyć deficyt t...

 

I co z tą akcyzą?

Kiedy już prawie rok temu (18 stycznia 2007 r.) Europejski TrybunałSprawiedliwości stwierdził, iż pobierana akcyza za używane samochody byłaniezgodna z prawem wspólnotowym, setki tysięcy, jeśli nie milionyprywatnych importerów liczyło na szybki zwrot nadpłaconego podatku.Jednak do dziś wciąż nie uchwalono ustawy, która reguluje zasadyzwrotu akcyzy.

 

Zwrot akcyzy - krok po kroku

W końcu, po blisko półtora roku od wyroku Europejskiego TrybunałuSprawiedliwości, w życie wchodzi ustawa regulująca zwrot podatku akcyzowegood sprowadzonych z zagranicy używanych samochodów. Ci, którzyjeszcze tego nie zrobili, mogą starać się teraz o zwrot niesłusznie pobranejakcyzy. Ci, którzy już odzyskali podatek, ale w niższej wysokości,mogą ubiegać się o brakującą część.

 

Kierowcy diesli dołożą więcej do autostrad

Dostosowanie stawek opodatkowania oleju napędowego do minimum unijnegospowoduje, że od 1 stycznia 2010 r. czekają nas podwyżki tego paliwa napolskich stacjach. Uzyskane w ten sposób ponad 2 miliardy złotychzostaną w zdecydowanej większości przeznaczone na sfinansowanie programubudowy dróg krajowych na lata 2008-2012.

 

Nowa akcyza na samochody - rząd pracuje nad zmianami

Minister Finansów poinformował o pracach nad zmianami w zasadachpłatności akcyzy. W niedalekiej przyszłości podatek będzie zależeć nietylko od pojemności silnika, ale również od wieku samochodu.

 

Akcyza samochodowa 2017 wejdzie z opóźnieniem

Ministerstwo Finansów próbuje pobudzić sprzedaż nowychsamochodów zwiększeniem stawek akcyzy za sprowadzane auta używane.Zapowiadane od wielu tygodni zmiany nie wejdą w życie wraz z początkiem roku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019