Wyszukiwałeś:

aktywny X

tempomat X

. Znaleziono 90 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: aktywny tempomat

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 90 wszystkich):

40-lecie zespółu Volvo Trucks ds. Badania Przyczyn Wypadków

Funkcjonujący w ramach Volvo Trucks Zespół ds. Badania PrzyczynWypadków, (Accident Research Team), obchodzi 40 –lecie swojegoistnienia oraz ciągłej pracy na rzecz bezpieczeństwa. W dużym stopniu, pracaZespołu ds. Badania Przyczyn Wypadków jest fundamentem wysoko cenionejreputacji Volvo Trucks w kwestiach związanych z bezpieczeństwem.

 

Gdy znów się zagapisz

Jazda w letnich upałach często nie sprzyja koncentracji. Na drodze mamy wielerzeczy, które skutecznie mogą odwrócić naszą uwagę. Począwszyod stojącej na poboczu dobrze utrzymanej,dwudziestoparoletniej...motoryzacyjnej klasyki, aż po billboard, którywywołał u nas chwilową pomroczność jasną. Gorzej gdy z tego chwilowegoletargu wzbudzi nas lekkie "bum"...

 

Tempomat aktywny

Jest to zaawansowana wersja konwencjonalnego tempomatu umożliwiającego utrzymywanie stałej prędkości. Wersja aktywna pozwala na dynamiczną zmianę ustawionej prędkości w stosunku do warunków drogowych.

Szukasz części samochodowych do Twojego auta? Odwiedź Sklep mojeauto.pl - części samochodowe!

 

Samochód pojedzie za Ciebie

Na rynku nowości technologicznych w branży samochodowej od kilku lat jestcoraz goręcej. Co chwilę koncerny podsuwają nam nowe rozwiązania. ObecnieVolkswagen testuje system Temporary Auto Pilot (TAP). Dzięki tej technicznejnowince kierowca będzie mógł zrelaksować sie w czasie jazdy i nachwile zapomnieć o kontrolowaniu kierownicy. Jak to możliwe?

 

Tempomat, który pomaga oszczędzać paliwo

Mercedes-Benz prezentuje Predictive Powertrain Control – tempomatprzewidujący ukształtowanie drogi. Bazując na danych z układu nawigacji,dobiera on przełożenia skrzyni biegów i utrzymuje prędkość wnajbardziej wydajny sposób. Efekt? Predictive Powertrain Control,dostępny teraz w nowym Actrosie, ogranicza zużycie paliwa o dodatkowe 3proc.   

 

Wadliwy tempomat w Outlanderze

Błędne oprogramowanie adaptacyjnego tempomatu, będącego na wyposażeniunajnowszej generacji Mitsubishi Outlandera, jest przyczyną rozpoczęciakampanii naprawczej, w której na polskim rynku do serwisówzostanie wezwanych 15 egzemplarzy tego SUV-a.

 

Honda daje światu przewidujący tempomat

Japoński producent jako pierwszy na świecie do swoich samochodówwprowadzi inteligentny, adaptacyjny tempomat - i-ACC. Co to takiego, ten nowywynalazek Hondy?

 

Porsche InnoDrive - przyjemny eco-driving

Inżynierowie Porsche testują ciekawy i innowacyjny tempomat. Nazwali go InnoDrive i zapowiadają, że pozwoli on oszczędzać paliwo i zwiększyć radość z jazdy równocześnie.

 

Technologie w samochodach: Producenci wydają na nie miliony, a kierowcy ich nie używają

Producenci samochodów dwoją się i troją, żeby ich modele byłynajnowocześniejsze. Dlatego "faszerują" je technologiami, zktórych jak się okazuje nikt nie chce korzystać. JD Power opublikowałciekawy raport, dotyczący korzystania z gadżetów w samochodach.

 

Wątek na forum: Technologie w samochodach: Producenci wydają na nie miliony, a kierowcy ich nie używają

Święta prawda! Odnoszę nawet wrażenie, że co wszyscy "asystenci" (aktywny tempomat, asystent pasa ruchu, rozpoznawanie znaków itd) są po to żeby nie rozbić się przy próbie obsługi tych nowoczesnych systemów miltimedialnych... ~uuu

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "aktywny tempomat".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019