Wyszukiwałeś:

akumulator

. Znaleziono 889 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: akumulator

Spróbuj też wyszukać: akumulator 12V 61 Ah 330 A akumulator do vw passat b5 1 9tdi jaki kupić akumulatory

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 889 wszystkich):

Akumulator na srogą zimę

O istnieniu akumulatora przypominamy sobie najczęściej, kiedy podczaskilkunastostopniowych mrozów odmawia nam posłuszeństwa. Na nic wtedy nerwoweprzekręcanie kluczykiem. Aby zapobiec tego typu problemom, firma Boschwypuściła na rynek nowy, bezobsługowy akumulator.

 

Milionowy akumulator ZAP Piastów

W połowie grudnia 2009 r. linie produkcyjne zakładów ZAP SznajderBatterien w Piastowie k. Warszawy opuścił milionowy akumulator. Był to modelakumulatora Expedition Plus AGM, tegoroczna nowość produkcyjna. Akumulatorzostał wyeksportowany do jednego z krajów skandynawskich.

 

Zadbaj o akumulator

Idzie zima, a wraz z nią ciężkie dni dla akumulatorów w naszychsamochodach. Podpowiadamy co zrobić, by podczas zimowej aury nie wyzionęłyducha, a jak już "padną" - poradzimy jak pomóc im powstać.

 

Znów nie odpalił? Zimą dbaj o akumulator

Trzaskające za oknami mrozy to najgorszy czas dla akumulatorówsamochodowych. Jeśli okazuje się, że po pełnym naładowaniu bateria szybkotraci swoją energię, oznaczać to może tylko jedno. Problemy z odpaleniempojazdu.

 

Akumulator - bez niego ani rusz

Akumulator samochodowy wynaleziony został przez francuskiego fizyka GastonaPlante’a w 1859 roku i od tamtej pory jego założenia konstrukcyjne izasada działania niewiele się zmieniły. Jest on nieodzownym elementemkażdego samochodu i wymaga odpowiedniego dopasowania oraz eksploatacji.

 

Honda będzie zbierać akumulatory od swoich hybryd

W dniu wczorajszym Honda podpisała porozumienie o długoterminowejwspółpracy z firmą SNAM w sprawie recyklingu akumulatorówpochodzących z pojazdów hybrydowych Hondy w Europie.

 

Zbliża się jesień - uwaga na akumulator

Choć do rozpoczęcia jesieni jeszcze trochę pozostało, już teraz wartopamiętać o jego właściwej eksploatacji, by nie zawiódł nas pewnegozimowego poranka. Oto pięć najczęściej popełnianych błędów wobsłudze akumulatora.

 

Wątek na forum: Akumulator VARTA 63Ah 610a czy TOPLA 66Ah 570a

Witam,nnPadł mi akumulator samochodowy i potrzebuję pomocy w doborze nowego.nnJeżdżę VW Golfem V 1.9TDI 105KM. Oryginalnie zamontowany akumulator to VARTA 12V 61Ah 330A DIN 540A EN/SAE. Akumulator był używany od nowości nnczyli od 2008r. czyli 7lat, więc dosyć dobry wynik.nnI teraz pytanie: który...

 

Latem też dbajmy o akumulator

Akumulatory w samochodach ciężki żywot mają zimą przy dużych mrozach.Jednak dbać o nie powinniśmy cały rok, bo nawet latem, gdy za oknem upały,mogą odmówić nam posłuszeństwa.

 

Zadbaj o akumulator także latem

Akumulator w samochodzie nie ma lekkiego życia. Kiedy już zima i mrozyustąpią, czeka go kolejny ciężki okres. Letnie upały także mogą pozbawićgo "życia". Zobacz, jak dbać o akumulator samochodowy podczas lata.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021