Wyszukiwałeś:

al X

Jerozolimskie X

. Znaleziono 27 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: al Jerozolimskie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 27 wszystkich):

Wątek na forum: Aleje Jerozolimskie - kolejny etap remontu

Brak komentarzy. Jak widać. Ale dlaczego piszą,że węzeł z Łopuszańską zacznie przechodzić metamorfozę dopiero za rok?? Bo tak można zrozumieć, to co napisali, że "z rok zacznie przechodzić metamorfozę". Przecież już teraz zaczynają przebudowę skrzyżowania, już jakiś czas temu pisali o tym...

 

Są pieniądze na Al. Jerozolimskie

"Warszawa otrzyma 54,1 mln zł z Europejskiego Funduszu RozwojuRegionalnego na drugi etap modernizacji Al. Jerozolimskich" - poinformowałwiceprezydent Warszawy Andrzej Urbański.

 

Warszawa: Czas na łatanie dziur

Zawsze po zimie przychodzi okres,  w którym drogowcy zajmują sięłataniem dziur i naprawianiem nawierzchni dróg. Już pod koniec marca nadrogach stolicy pojawią się pierwsze utrudnienia związane z pracamidrogowymi.

 

Warszawa: Przetarg na węzeł Łopuszańska

Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie ogłosił przetarg na wybórwykonawcy inwestycji związanej z budową skrzyżowania Al. Jerozolimskich z ul.Łopuszańską w Warszawie. Planowany węzeł ma być trzypoziomowymskrzyżowaniem.

 

Warszawa: Trwa przetarg na budowę węzła

Dziesięć firm i konsorcjów zostało dopuszczonych do udziału wpostępowaniu przetargowym na budowę węzła Łopuszańska w Warszawie.Otwarcie ofert cenowych w przetargu planowane jest na druga połowę marca tegoroku.

 

Warszawa: węzeł Łopuszańska coraz bliżej

Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych w Warszawie podpisał z firmą Strabagumowę na budowę węzła Al. Jerozolimskie – Łopuszańska. Kolejnewąskie gardło w Alejach Jerozolimskich zniknie w maju 2011 r., a wraz zbudowaną przez GDDKiA trasą Salomea-Wolica inwestycja ta usprawni wyjazd zWarszawy w kierunku Krakowa i Katowic przed Euro 2012. 

 

Uroczystości żałobne w Warszawie – zmiany w komunikacji

W związku z uroczystościami żałobnymi w Warszawie po katastrofieprezydenckiego samolotu w Smoleńsku w rejonie Pl. Piłsudskiego, a od soboty wobszarze zamkniętym ulicami Al.Jerozolimskie-Al. Jana Pawła II – TrasaW-Z-Wisłostrada, wprowadzone zostaną znaczące ograniczenia ruchu.

 

Warszawa: powstaje węzeł Łopuszańska

Budowa trzypoziomowego węzła Łopuszańska w Warszawie wchodzi w nowy etap– wkrótce rozpocznie się budowa betonowej „wanny” wktórej znajdą się jezdnie Al. Jerozolimskich oraz stawianie kolejnychpodpór pod estakady. Zmienia się organizacja ruchu. Kierowcy ominąteren budowy poruszając się po nowym rondzie. Przebudowane Aleje Jerozolimskiemają być w przyszłości nową trasą wyjazdową z Warszawy w kierunkuKrakowa i Katowic. W pobliżu skrzyżowania z ulicą Łopuszańską GeneralnaDyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad planuje rozpocząć budowę trasySalomea-Wolica, czyli właśnie nowego wyjazdu z miasta.

 

Warszawska S-8 ma być na Euro 2012

Z końcem 2010 roku GDDKiA podpisała umowę z wykonawcą 2,5 km odcinka drogiekspresowej S8 w Warszawie. - Droga ekspresowa S8 na odcinku Salomea-Wolica wrazz powiązaniem z drogą krajową nr 7 (odcinek zlokalizowany w granicachWarszawy) będzie budowana zgodnie z założeniami. Pojedziemy nią przez UEFAEURO 2012 – zapewnia GDDKiA.

 

Warszawa: zmiana organizacji ruchu w Al. Jerozolimskich

W związku z budową węzła Salomea wraz z odcinkiem do węzła Opacz,wprowadzono czasową zmianę organizacji ruchu w Al. Jerozolimskich na odcinkuod ul. Krańcowej do ul. Rawskiej/Żywieckiej, polegającej na poprowadzeniuruchu tymczasową jezdnią. Zmiana potrwa do października 2011r.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "al Jerozolimskie".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019