Wyszukiwałeś:

al

. Znaleziono 541 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: al

Spróbuj też wyszukać: aldi r1990

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 541 wszystkich):

Warszawa: Utrudnienia na al. Prymasa Tysiąclecia

Urząd Miejski w Warszawie poinformował o kolejnych utrudnieniach związanych zbudową drogi ekspresowej S8 na terenie Warszawy. Tym razem nowa organizacjaruchu zostanie wprowadzona na al. Prymasa Tysiąclecia. Zmiany będąobowiązywać do czerwca 2009 roku.

 

Warszawa: utrudnienia na al. Solidarności

PKP Polskie Linie Kolejowe kontynuują prace przy modernizacji linii kolejowejWarszawa-Gdynia. Od tego tygodnia rozpoczną montaż drugiego nowego wiaduktunad al. Solidarności. Konieczne będzie zamknięcie dla ruchu samochodowegojednej jezdni.

 

Rajd Dakar: "El Matador" zwycięzcą

Carlos Sainz wraz z pilotem Lucasem Cruzem po zaciętej walce na ostatnimodcinku, w klasyfikacji generalnej uzyskali tylko 2 minuty i 12 sekund przewaginad swoimi kolegami z zespołu Nasserem Al-Attiyah/Timo Gottschalkiem (Q/D). Aleto wystarczyło by Hiszpan po raz pierwszy w swojej bogatej karierze wygrałRajd Dakar.

 

Warszawa: utrudnienia w al. KEN

Do końca grudnia zamknięta dla ruchu jest zachodnia strona jezdni al. KEN naodcinku od ul. Belgradzkiej do ul. Wąwozowej. Powodem utrudnień jest budowadrugiej jezdni al. KEN.

 

Rajd Dakar: Al-Attiyah bliżej Sainza

Po siódmym odcinku specjalnym, na czele stawki Rajdu Dakar, niezmienniepozostaje załoga Race Touarega 3 - Carlos Sainz i Lucas Cruz. Jednak powczorajszym zwycięstwie Nasser Al-Attiyah i Timo Gottschalk (Q/D) zmniejszylistratę do prowadzących Hiszpanów w klasyfikacji generalnej do 1 minutyi 22 sekund.

 

Rajd Dakar: Al-Attiyah nowym liderem, Hołowczyc z problemami

Ósmy odcinek Rajdu Dakar 2011 z Antofagasta do Copiapó okazałsię być najtrudniejszym z tegorocznych etapów. Wygrał go NasserAl-Attiyah, który jednocześnie objął prowadzenie w imprezie,detronizując Carlosa Sainza. Krzysztof Hołowczyc przez awarię w układzieelektrycznym stracił godzinę.

 

Rajd Dakar: Hołowczyc znowu w piątce, pech Sainza

Nasser Al-Attiyah w Volkswagenie wygrywa 11. etap i powiększa przewagę wklasyfikacji generalnej Dakaru. Krzysztof Hołowczyc mimo problemów zoponami zdołał powrócić do pierwszej piątki rajdu. Awaria zawieszeniazepchnęła natomiast Carlosa Sainza na ostatnie miejsce podium.

 

Al Attiyah z Volkswagenem

Katarczyk Nasser al Attiyah w trakcie trwawnia Rajdu Akropolu w Grecjipotwierdził, że w przyszłym sezonie będzie jednym z fabrycznychkierowców zespołu Volkswagena.

 

WRC: Al Attiyah nie wystartuje dla VW

Nasser Al Attiyah w ostatni weekend lipca miał wystartować w Rajdzie Finlandiijako testowy kierowca Volkswagena. Okazało się jednak, że kontrakt pomiędzyniemieckim koncernem i 40-letnim Katarczykiem nie został jednak podpisany.

 

Warszawa: zmiana organizacji ruchu w Al. Jerozolimskich

W związku z budową węzła Salomea wraz z odcinkiem do węzła Opacz,wprowadzono czasową zmianę organizacji ruchu w Al. Jerozolimskich na odcinkuod ul. Krańcowej do ul. Rawskiej/Żywieckiej, polegającej na poprowadzeniuruchu tymczasową jezdnią. Zmiana potrwa do października 2011r.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018