Wyszukiwałeś:

alfa X

romeo X

159 X

. Znaleziono 196 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: alfa romeo 159

Spróbuj też wyszukać: ZDERZAK TYLNI ALFA 156 alfa romeo giulietta alfa romeo 159 dane techniczne

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 196 wszystkich):

Wątek na forum: Alfa Romeo 159

ALFA ROMEO 159 Doskonałe auto z silnikiem 1,9 JTDM i z zamontowanym "chipem" do 200 KM. Osiągi zmierzone przy pomocy GPS - prędkość maks. 232 km/h, przysp. 0-100 km/h - 8,6 s. zużycie paliwa w mieście 8,9-9,1 l. poza miastem w zależności od prędkości 5,5-6,8 l/100 km. NAPRA...

 

Alfa Romeo 159 na AutoVIP Opera

Podczas zeszłotygodniowej imprezy miała miejsce polska premiera najnowszejlimuzyny Alfa Romeo. Samochód jest jeszcze bardziej stylowy niż poprzedniczka.

 

Alfa Romeo 159 już w Polsce

Kilka dni temu na polskim rynku zadebiutowała nowa Alfa Romeo 159. Wzałożeniach koncernu Fiata posiadającego prawa własności tej włoskiejmarki, 159-tka ma zastąpić popularny w Polsce model 156. Czy podoła temuzadaniu?

 

Alfa Romeo 159 Premierą Roku!

Choć ubiegły rok pod względem sprzedaży był bardzo słaby, to jednak niebrakło naprawdę ciekawych premier rynkowych. Sprawdziliśmy, która z nichwedług Państwa cieszyła się największym zainteresowaniem. ZwyciężyłaAlfa Romeo 159.

 

Alfa Romeo 159 Sportwagon

Na najbliższym Salonie Samochodowym w Genewie, oprócz pokazanej po razpierwszy Alfy Spider, odbędzie się światowa premiera modelu Alfa Romeo 159Sportwagon.

 

Alfa 159 Sportwagon w Polsce!

Zaprezentowana kilka tygodni temu na 76. Międzynarodowych TargachMotoryzacyjnych w Genewie, Alfa Romeo 159 Sportwagon jest już dostępna od 23marca w Polsce.

 

Alfa Romeo 159: Piękna bestyjka

Włosi lubują się w pięknie, dlatego nie powinno nikogo dziwić, iż autarodem z Półwyspu Apenińskiego potrafią zadowolić nawet najbardziejwyszukane gusta. Taka jest też i Alfa Romeo 159.

 

Alfa Romeo 159 SW: S-tyl i W-yrafinowanie

Na co większość Włochów wydaje swoje pieniądze? Na lśniącegarnitury Versace, glicerynę do włosów, kawę cappucino i... nasamochody tej marki, którą przedstawiamy w dzisiejszym teście. Trudnojest znaleźć w Europie drugi kraj, który tak dosłownie przedkładawyuzdaną elegancję i szyk nad "praktyczną" praktyczność. Nie jestto zarzut z naszej strony, a jedynie potwierdzenie wcześniej wyrobionych opiniipo spędzeniu kilku dni za kierownicą Alfy Romeo 159 SW.

 

Alfa Romeo 159: Wykwintny smak + [VIDEO]

Okolice Mediolanu to nie tylko mekka świata mody. To właśnie z tychrejonów wypływa czysta esencja południowoeuropejskiej motoryzacji.Najlepszy przykład to Alfa Romeo 159 z silnikiem o pojemności zaledwie 1.8 l.,ale momencie obrotowym zdolnym do wygładzania zmarszczek.

 

Czy warto kupić?: Alfa Romeo 159 (2005-2012)

Samochody włoskie na rynku aut używanych obarczone są dużo większymryzykiem niż marki pochodzące np. z Niemiec. Druga strona medalu jest taka,że można nabyć dobrze wyposażone egzemplarze z młodszymi rocznikami.Sprawdzamy, czy Alfa Romeo 159 przełamuje stereotyp włoskiego, awaryjnegoauta.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "alfa romeo 159".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018