Wyszukiwałeś:

alkohol

. Znaleziono 123 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: alkohol

Spróbuj też wyszukać: AC-ubezpieczenia

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 123 wszystkich):

Wątek na forum: Jazda 'na fazie'

jazda po ganjii jest naprawde bez problemowaa,uwazam ze nie powiinna byc zabroniona!!!!a przedewszystkim powinna byc legalna tak jak alkohol,przeciesz wszystkie badania dotyczace marihuany udowadniaja ze ganja nie jest szkodliwa a wrecz przeciwnie,napewno jest bezpieczniejsza od alkoholu!...

 

Wątek na forum: Nowa trasa na Słowację

Sloveńska Republika! Bardzo lubię ten kraj - piwo alkohol tani, ludzie sympatyczni, świetne krajobrazy :) ~Remek

 

Volvo Trucks w walce z alkoholem

Volvo Trucks wraz z Europejską Radą Bezpieczeństwa Transportowego (ETSC)prowadzą ogólnoeuropejską kampanię pod nazwą “Safe &Sober”, której głównym celem jest ograniczenie liczbyosób kierujących pojazdami ciężarowymi pod wpływem alkoholu.

 

Imieninowe kontrole trzeźwości

Imieniny to wyśmienita okazja na spotkania ze znajomymi, podczas którychbardzo często spożywany jest alkohol. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby niefakt, że po spożyciu alkoholu wielu kierowców siada za kierownicę.

 

Kac równie groźny jak alkohol

O tym, że jazda pod wpływem alkoholu, nawet w niewielkiej dawce, jestniezwykle niebezpieczna, nie trzeba chyba nikogo specjalnie przekonywać. Jednaknawet, gdy już alkohol całkowicie z nas wyparował, a pozostają inne objawyjego spożywania, kierowanie samochodem może skończyć się tragicznie.

 

Przez alkohol podrożeją paliwa?

A dokładniej przez jego brak na stacjach paliwowych. Jeśli politykom udałobysię wprowadzić taki dość kontrowersyjny przepis o zakazie sprzedażyalkoholu na stacjach benzynowych, wówczas detaliczne ceny paliw mogąostro pójść do góry.

 

Mniej wypadków z powodu alkoholu, ale...

Dzień Wszystkich Świętych i Zaduszki to jeden z najgorętszych okresówna polskich drogach. Niestety, nie wszystkim udaje się dotrzeć do celupodróży, a jedną z przyczyn wypadków drogowych jest alkohol.Nasza wiedza na temat działania alkoholu na organizm nadal jestniewystarczająca.

 

Wątek na forum: Alkohol

Jaki alkohol preferujecie?? ~Robaczek

 

Alkohol za kierownicą. Czy jedno piwo to za dużo?

Jazda pod wpływem alkoholu jest zabroniona. Tymczasem wielu kierowców nie zdaje sobie sprawy z tego, że jeszcze na drugi dzień poziom alkoholu wekrwi może przekraczać dozwolony pułap.

 

Alkohol i prowadzenie samochodu - kiedy można jechać?

Alkohol i prowadzenie pojazdów to fatalne połączenie. Ale wartopamiętać, że jeszcze rano, po zakrapianej imprezie, poziom alkoholu izmęczenie organizmu nie pozwalają na bezpieczną jazdę.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021