Wyszukiwałeś:

alkomaty

. Znaleziono 21 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: alkomaty

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 21 wszystkich):

Wątek na forum: AlkoCasco – alkomaty na autostradzie A2

Opłaty za przejazd lepiej byście obniżyli! ~adam

 

Wątek na forum: Ostrzejsze kary dla pijanych

i tu akurat jestem całym sercem za posłami, byle tylko te możliwe odstępstwa od zasady "na zawsze" nie były przez sądy zbyt często stosowane ~janek

 

Darmowe alkomaty na A2

Czy minęło już dostatecznie dużo czasu po wypiciu jednego piwa lub kilkudrinków, by móc bezpiecznie wsiąść za kółko? To pytanienurtuje wielu kierowców. Duża część z nich, nie zdając sobie sprawyz obecności alkoholu w organizmie rusza w trasę, stając się zagrożeniem nadrodze. Tymczasem w rozwiązaniu takiego dylematu pomóc może pomiaralkomatem.

 

AlkoCasco – alkomaty na autostradzie A2

Szacuje się, że nietrzeźwi kierowcy odpowiadają za blisko 10% całkowitejliczby wypadków, dlatego konieczne jest prowadzenie odpowiednichdziałań edukacyjnych. W związku z tym na autostradzie A2 rusza akcja„AlkoCasco - Alkomat w każdym aucie”.

 

Soplica rozdaje alkomaty

Szacuje się, że w Polsce jest 20 mln kierowców, jak wskazują badaniawielu z nich dotyczy syndrom tzw. „nieświadomie nietrzeźwegokierowcy”. Są to osoby, które siadają za kółko błędniesądząc, że upłynęło już wystarczająco dużo czasu od momentu spożyciaalkoholu.

 

Za kółko tylko pod opieką

Młodzi kierowcy powinni jeździć z opiekunami – to jeden zpomysłów, które zaproponował ostatnio Pomorski Ośrodek RuchuDrogowego. Propozycję zmian zgłoszono już do Urzędu MarszałkowskiegoWojewództwa Pomorskiego.

 

Egzamin na rauszu

Pijani kierowcy może nie są jeszcze naszą plagą narodową, ale – mimociągłej propagandy medialnej – z całą pewnością jest to już bardzopoważny problem. Okazuje się, iż dotyczy on nie tylko kierowców, alerównież kursantów, osoby podchodzące do egzaminów, anawet instruktorów nauki jazdy.

 

Alkomat dla każdego - dobry pomysł?

Od rządowych zapowiedzi zaostrzenia przepisów, celujących w pijanychkierowców, już trochę czasu minęło, media już tak często tegotematu nie podejmują, co jednak nie oznacza, że umarł on śmierciąnaturalną. Dziś przypatrujemy się propozycji, która wywołała chybanajwięcej kontrowersji - obowiązkowi posiadania alkomatu w każdymsamochodzie. Czy to będzie skuteczne antidotum na pijanych kierowców nanaszych drogach, czy może też to kolejny sposób na wyciąganie odwłaściciel aut kasy?

 

Wątek na forum: Pomysły rządu na walkę z nietrzeźwymi kierowcami

Jeszcze narkotestery i kajdanki dla kierowcy obowiązkowe. Pasażer powinien mieć obowiązkowo paralizator. A wszystko to załatwi firma TFUSK PO Sp. Z o.o. ~KAzik-realista

 

Wątek na forum: Prezent na 18tkę

Jak w temacie, coś trzeba kupić. Kolega jest zapalonym kierowcą, na razie jeździ rowerem :), ale wiem, że już zapisał sie na kurs na prawo jazdy. Pomyślałem, że dobrym prezentem może być alkomat bo lubi sobie wychylić. Jak będzie miał alkomat to będzie bezpieczniejszy. Czy można się obrazić po ta...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019