Wyszukiwałeś:

aluminium

. Znaleziono 744 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: aluminium

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 744 wszystkich):

Pora na aluminium

Aluminium Konin-Impexmetal S.A jest największym polskim producentemaluminiowych wyrobów walcowanych w postaci blach i taśm. Rocznie firmasprzedaje około 70.000 ton wyrobów walcowanych, z czego ponad połowęeksportujemy głównie na rynki europejskie m.in. na potrzeby przemysłumotoryzacyjnego.

 

Ekspansja w kierunku motoryzacji

Grupa FAM prowadzi działania zmierzające do poszerzenia rynków o rozwojowebranże: motoryzacyjną, elektrotechniczną i AGD. W tym celu spółka poszerzaswoją ofertę w zakresie ciśnieniowego odlewnictwa z aluminium i magnezum.in.: obudowy, szczęki, trawersy, pierścienie.

 

Nowa walcarka w Aluminium Konin

W zakładzie firmy Aluminium Konin Imprexmetal rozpoczęła pracę nowa walcarkawyrobów cienkich. To najważniejsze i najdroższe urządzenie zainstalowane wramach szeroko zakrojonego programu modernizacyjnego realizowanego od drugiejpołowy 2004 kosztem ponad 200 mln zł. To jedna z największych inwestycji wpolskim przemyśle metalurgicznym.

 

Sapa Aluminium się rozrasta

Sapa Aluminium, producent profili i komponentów aluminiowych ze szwedzkiejgrupy Sapa, zainwestowała w tym roku ponad 30 mln zł - to kilka razy więcejniż w latach poprzednich.

 

Sapa Aluminium realizuje plany

700 pracowników, 30 mln zł inwestycji - polski oddział Sapa Aluminiumrealizuje plany. Tydzień temu koncerny Orkla i Alcoa podpisały umowę opołączeniu spółki Sapa i części firmy Alcoa zajmującej się produkcjąprofili aluminiowych z miękkich stopów. Nowa spółka, Sapa AB, w ciągupółtora roku wejdzie na giełdę.

 

Sapa – aluminium dla motoryzacji

Branża motoryzacyjna odgrywa istotną rolę w strategii rozwoju firmy Sapa,zmiany zachodzące na rynku stanowią okazję dla Sapa Automotive –najdłużej działającego segmentu firmy. Kwestie związane z ochronąśrodowiska, takie jak redukcja emisji szkodliwych gazów i oszczędnośćpaliwa, wymagają nowego podejścia do projektowania, a tłoczone profilealuminiowe są idealnym materiałem.

 

Kuta felga = mniejsze spalanie

Amerykańska firma Alcoa, która od niedawna jest dostępna na naszymrynku zamierza sprzedawać felgi z kutego aluminium, które poza większąwytrzymałością od konkurencyjnych produktów mają także wpłynąć naspalanie samochodu.

 

Eurometal zbuduje walcownię aluminium

Łódzka SSE powitała kolejnych inwestorów. Wśród nichzezwolenie na prowadzenie działalności otrzymał inwestor Eurometal S.A.,który chce otworzyć nową walcownię aluminium.

 

Ferrari faworyzuje aluminium

Impreza Pebble Beach Concours d'Elegance to miejsce, w którymoprócz zobaczenia pięknych i ciekawych aut można usłyszeć wieleciekawych rzeczy ze świata motoryzacji.

 

Aluminium nie dla Jeepa Wranglera

Wrangler to synonim świetnych właściwości terenowych. W 2018 roku świat mapoznać nową generację tego modelu, która nie będzie korzystać z aluminium w konstrukcji, tak jak zakładano wcześniej.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019