Wyszukiwałeś:

amg X

gt X

s X

. Znaleziono 80 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: amg gt s

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 80 wszystkich):

Mercedes AMG GT w dwóch wersjach

Mercedes-Benz szykuje nowy model sportowy, który ma zastąpić SLSa.Ostatnio informowaliśmy o pierwszych szczegółach technicznych. Dziświemy, że pojawią się dwie wersje AMG GT.

 

AMG GT: Gra na nerwach konkurencji

Stuttgart znów to zrobił. Niemcy znów pokazali konkurencji ktowyznacza trendy. Najnowszy Mercedes AMG GT jest dowodem na to kto w motoryzacjimusi gonić a kto ciągle jest tym niedoścignionym.

 

Mercedes AMG-GT S: Młot na Porsche

Telefon dostałem późno, bo popołudniu dzień przed. Informacja była krótka – Tor Kielce i nowy model Mercedesa. Nikt, będąc na moimmiejscu, nawet przez chwilę nie wahał by się. Potwierdziłem: Jadę! Od tejchwili licznik zaczął odliczać minuty do spotkania z „bestią”AMG-GT.

 

Mercedes-AMG GT S: Chirurgiczne cięcie

Na ten dzień czekałem z niecierpliwością, jak Mike Tyson na kolejnąrandkę. Wyprawa na tor w Poznaniu i kilka godzin z samochodami AMG,wśród których najważniejszą gwiazdą był AMG GT S. Popierwszym kontakcie z tym autem w Kielcach czułem niedosyt, ale dziś najemsię do syta. Nic mnie nie powstrzyma!

 

Oto nowy safety car w DTM

Mercedes AMG GT S będzie nowym, oficjalnym safety-carem w serii wyścigowejDTM.

 

Przyłapaliśmy Mercedesa AMG GT Black Series na testach!

Na torze Spa-Francorchamps przypadkiem trafiliśmy na testy zamaskowanego prototypu Mercedesa-AMG GT. Wszystko wskazuje na to, że Niemcy przeprowadzająkolejne próby wersji Black Series.

 

Mercedes-AMG GT S od RevoZport

Niemiecki tuner przygotował pakiet, który uatrakcyjnia wyglądaMercedesa-AMG GT S, ale przede wszystkim dostarcza większej mocy. Zobacz, ilemocy RevoZport wykrzesało z 4-litrowego silnika AMG.

 

Mercedes-AMG GT od Piecha - mocniejszy niż "eRka"

Jeżeli na widok "zwykłego" Meredesa-AMG GT mocno ziewasz, możeszkupić mocniejszą wersję "S" lub niemal wyczynowe, limitowane"R". No chyba, że szukasz czegoś totalnie odjechanego, wtedymożesz skorzystać z usług firmy Piecha.

 

Mercedes-AMG GT C Roadster - oficjalna zapowiedź

Do targów Paryż Motor Show pozostało już tylko ponad 2 tygodnie.Mercedes uznał, że to najwyższy czas, by zapowiedzieć auto, którebędzie jedną z premier na targach w Paryżu. Mowa tu o Mercedesie-AMG GT CRoadster.

 

Mercedes AMG GT R ? znamy polskie ceny

Polskie przedstawicielstwo marki Mercedes ujawniło ceny najbardziejekstremalnego modelu dostępnego w sprzedaży, czyli AMG GT R.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "amg gt s".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019