Wyszukiwałeś:

amortyzator

. Znaleziono 301 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: amortyzator

Spróbuj też wyszukać: amortyzatory tył amortyzatory amortyzatory przód

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 301 wszystkich):

Zawieszenie MagneRide z Delphi Krosno

Nowy sportowy model Audi R8, który pojawi się wkrótce na drogach, będziewyposażony w rewolucyjną technologię konstrukcji zawieszenia opracowanąprzez Delphi – MagneRide i wytwarzaną w zakładzie Delphi w Krośnie.Wcześniej krośnieński zakład rozpoczął produkcję półaktywnychamortyzatorów MagneRide, w ramach prestiżowych kontraktów dla Ferrari orazAudi TT.

 

Amortyzator

Mechanizm odpowiedzialny za przechwytywanie, a następnie rozpraszanie nadmiarów energii, które występują w układzie mechanicznym.

Szukasz części samochodowych do Twojego auta? Odwiedź Sklep mojeauto.pl - części samochodowe!

 

Samochody na diecie

W dobie panującej mody na drastyczne obniżane spalania, producenci autszukają możliwości odchudzenia podzespołów już nie tylko w nadwoziu,ale także w samym ich szkielecie.

 

Karbonowy amortyzator

Firma ZF zaprezentowała w tamtym roku podczas targów we Frankfurcieprototyp nowego amortyzatora wykonanego w całości z włókna węglowego.Wynalazek przeszedł wtedy bez większego echa, ale teraz skupiła się na nimwiększa uwaga.

 

Dbajmy o zawieszenie

Stan naszych dróg, zwłaszcza po okresie zimowym, nie należy, delikatniemówiąc, do najlepszych. Odcinki, na których dziur jest więcejniż dobrej nawierzchni, nie należą do rzadkości. W takich to warunkach naszesamochody są narażone na szereg "obrażeń", a do najbardziejzagrożonych należy zaliczyć układ zawieszenia.

 

Wątek na forum: Amortyzator przedni cieknie

Witam W Captivie 2011 2.2 -184 km zaczął pokazywać się na przednim amrtyzatorze olej po sprawdzeniu przez salon powiedzieli że muszą go wymyć i następnie znowu sprawdzić czy cieknie, albo !!! wyciek nastąpił poprzez wjechanie w głęboką dziurę i olej wyciekł z zaworu bezpieczeństwa. Dzisiaj mi wy...

 

"Pływasz" po drodze? Sprawdź amortyzatory!

Sprawne amortyzatory w samochodzie to podstawa bezpieczeństwa na drodze. Gdybyz nich zrezygnować, wówczas pierwsze ostre hamowanie lub pokonaniezakrętu prawdopodobnie skończyłoby się poważnym wypadkiem.

 

Idą wakacje. Skontoluj "amory"

Podczas wakacji nasze auto musi częściej sprostać większemu obciążeniu i dłuższym dystansom. Wyzwanie stanowi również stan nawierzchni wielu dróg. Dlatego warto zadbać o sprawdzenie stanu układu zawieszenia przed podróżą.

 

Dbaj o amortyzatory!

Należą do podzespołów mechanicznych, które często sąlekceważone podczas eksploatacji pojazdu i rzadko serwisowane. Niestety wdużej mierze to właśnie one wpływają na zachowanie się samochodu podczasjazdy. Kiedy są zepsute diametralnie zwiększają ryzyko wypadków.Wadliwe amortyzatory mogą znacznie wydłużyć drogę hamowania ale też byćprzyczyną złego funkcjonowania systemów ABS i ESP.

 

Oszczędzaj paliwo jeżdżąc dziurawymi drogami

Co powiecie na możliwość oszczędzania paliwa dzięki dziurom w jezdni? Brzmi wspaniale i jest całkiem bliskie realizacji - amortyzatory z taką funkcją już istnieją i niebawem będą sprzedawane.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019