Wyszukiwałeś:

antyradar

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: antyradar

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Wątek na forum: Bezpieczniej na drogach Podkarpacia

Cyt: "W 2008 roku udało się m.in. wybudować 31 km chodników, 20 zatok autobusowych, oświetlić 55 przejść dla pieszych oraz ustawić 51 fotoradarów..." a gdzie drogi ?? ile wybudowano km dróg ? Beznadzieja !!! ~kibic

 

Wątek na forum: Darmowy antyradar w iPhone

W zeszłym tygodniu informowaliśmy o premierze systemu Yanosik na telefony z systemem Android. Od wczoraj w AppStore dostępna jest darmowa wersja Yanosik na iPhone. Yanosik to interaktywny komunikator umożliwiający kierowcom wzajemne informowanie się o kontrolach prędkości, fotoradarach, patrol...

 

Wątek na forum: Darmowy antyradar w iPhone

W zeszłym tygodniu informowaliśmy o premierze systemu Yanosik na telefony z systemem Android. Od wczoraj w AppStore dostępna jest darmowa wersja Yanosik na iPhone. Yanosik to interaktywny komunikator umożliwiający kierowcom wzajemne informowanie się o kontrolach prędkości, fotoradarach, patrol...

 

Darmowa nawigacja i antyradar na iPhone

Zmotoryzowani posiadacze iPhone'ów nie muszą już obawiać siękorków ani mandatów. W AppStore pojawiła się do pobrania nowanawigacja samochodowa online. W przeciwieństwie do konkurencji działa woparciu o rzeczywiste, aktualizowane na bieżąco informacje o natężeniu ruchudrogowego. Jest przy tym bezpłatna.

 

Smartfon zamiast CB-Radia?

Wybierając się w podróż nie trzeba już kupować drogiego urządzeniaCB by być w stałym w kontakcie z innymi użytkownikami na drodze. Wystarczyodpowiednia aplikacja i telefon komórkowy. Smartfon zamiast CB? Dlaczegonie?!

 

Jak uniknąć mandatu

Na naszych drogach z reguły trzy czwarte kierowców bardzo się spieszy,ale nikt nie lubi płacić mandatów. Są jednak sposoby by uniknąć, aprzynajmniej zminimalizować ryzyko wychwycenia przez policyjny patrol.

 

Jak za granicę, to najlepiej przez...

Coraz częściej decydujemy się na wakacyjny wyjazd zagraniczny naszym własnymautem. Z reguły mamy do wyboru kilka alternatywnych tras, często przezcałkowicie różne kraje. Dlatego podpowiadamy, jakie przepisy ruchudrogowego obowiązują w krajach naszych sąsiadów, na coszczególnie powinniśmy uważać i wreszcie, jakiej wysokości mandatynam grożą.

 

Na autostradach bez limitów prędkości! W Polsce!

Podczas wczorajszej konferencji prasowej działacze PJN przedstawili propozycjezmian w kodeksie drogowym. Nie ma co ukrywać, większość z nich jest wręczrewolucyjna, m.in. zniesienie ograniczeń prędkości na autostradach, czypodwyższenie limitów na pozostałych drogach, czy też wreszciezniesienie obowiązku jazdy z zapiętymi pasami bezpieczeństwa.

 

Nie dajemy się fotoradarom

Miały być skuteczną receptą na poprawę bezpieczeństwa na polskich drogach.Miały też służyć jako maszynki do zarabiania pieniędzy od zbyt szybkojeżdżących kierowców. O ile to pierwsze zadanie jeszcze jakoś jestrealizowane, to już z tym drugim jest o wiele gorzej. Okazuje się, żekierowcy mają swoje sposoby na unikanie przykrych konsekwencji"spotkania" z fotoradarem.

 

Polowanie na kierowców. Oto broń Policji, Straży Miejskiej oraz ITD

W pogoni za bezpieczeństwem na drogach rządzący coraz bardziej przykręcająkierowcom śrubkę w postaci ostrzejszych przepisów, a na dodatek nadrogach pojawiają się funkcjonariusze wyposażeni w coraz lepszy sprzęt.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019