Wyszukiwałeś:

apartament

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: apartament

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Luksusowa wioska Ferrari

Sławna i ceniona na całym świecie stajnia samochodów z Maranello otworzyławłaśnie całkowicie nowy kompleks mieszkalny przeznaczony dla swoichpracowników. W jego skład wchodzi przeszło 120 bardzo luksusowychapartamentów.

 

Ssangyong Rodius: "Król szos" po facelifcie

Przed paroma miesiącami na rynku pojawiła się odświeżona wersja SsangyongaRodiusa. Zmian jak na lekarstwo, auto jak było, tak jest rozpoznawalne,głównie dzięki swym ponadprzeciętnym gabarytom, które czyniągo jednym z największych, jeśli nie największego na rynku przedstawicielasegmentu vanów.

 

Najdroższe samochody świata wg Forbes'a

Amerykański magazyn Forbes opublikował właśnie listę najdroższychsamochodów świata, które są marzeniem przeciętnego kierowcyFocusa i utrapieniem przeciętnego milionera, bo przecież jest tu tak dużywybór...

 

Jaguar i luksusowy... apartament

Marka Jaguar uważana jest za ikonę stylu, dlatego inspiruje artystów iprojektantów na całym świecie. Z takiej fascynacji zrodził siępomysł na stworzenie luksusowego apartamentu, w którym królujemotyw Jaguara. Znajduje się on w Londyńskim hotelu sieci Taj Suites andResidences.

 

Zetros, czyli luksusowy apartament na kółkach

Luksusowe auta, które świetnie dadzą sobie radę w terenie? Kilkatakich przykładów można by wymienić. Ale luksusowe terenówki, wktórych można jednocześnie wygodnie zamieszkać? Tego jeszcze niebyło. Taki pojazd, na zbliżającej się wystawie pojazdów użytkowych wHanowerze, zaprezentuje Mercedes.

 

Wątek na forum: Jak przygotować auto na wakacje w trzech krokach

W tym roku jedziemy autem nad morze. Taki artykuł na pewno się przyda. Znaleźliśmy fajny apartament na bookapart i zdecydowaliśmy się jechać. A autem wiadomo, najwięcej tobołów można ze sobą zabrać. ~bruto

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019