Wyszukiwałeś:

aplikacje

. Znaleziono 88 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: aplikacje

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 88 wszystkich):

Nowa wideonawigacja Blaupunkt: TravelPilot 700

Blaupunkt wprowadza na rynek kolejny zaawansowany technologicznie system PND.TravelPilot 700 to uniwersalne urządzenie nawigacyjne, komunikacyjne imultimedialne. TravelPilot 700 – jako pierwsze urządzenie na świecie -przekazuje na kolorowym wyświetlaczu realny obraz drogi. Zintegrowana kamerarozpoznaje także znaki drogowe z ograniczeniami prędkości.

 

F1: Jest porozumienie, zespoły zostają

Wszystkie teamy wchodzące w skład Stowarzyszenia Zespołów Formuły 1złożą w piątek do północy aplikacje w sprawie uczestnictwa wprzyszłorocznych mistrzostwach świata. Oznacza to koniec konfliktu FOTA zMiędzynarodową Federacją Samochodową (FIA).

 

Nowy Passat B7 już w salonach. Od 85.290 złotych. + [VIDEO]

W polskich salonach pojawił się właśnie nowy Volkswagen Passat. Jest to jużsiódma odsłona jednego z najbardziej popularnych samochodów nanaszym rynku. Niemiecki koncern  produkuje go od 1973 roku, a na drogachpojawiło się do tej pory przeszło 15 milionów egzemplarzy. W polskichsalonach generacja B7 będzie kosztować od 85.290 złotych.

 

Aplikacje dla Mercedesa

Stałe połączenie z internetem w samochodzie jest już niemal standardem wautach premium. Dlatego nie powinien dziwić trend, wedle któregoproducenci będą przygotowywać specjalne aplikacje do systemówmultimedialnych.

 

Szyby, które pokonają nudę w podróży

Amerykańscy spece od nowinek technicznych z General Motors jakiś czas temuusiedli przy wysokokofeinowej kawie i rozmyślali jak zabić nudę, którabardzo często towarzyszy pasażerom siedzącym na tylnej kanapie, w trakciedługich podróży. O to efekt - cztery aplikacje do gry i komunikacjispołecznościowej, wyświetlane na bocznych szybach samochodu.

 

Wątek na forum: Aplikacje motoryzacyjne

Siema! Rozglądałem się ostatnio po aplikacjach na telefony o tematyce motoryzacyjnej i trochę mało tego? Przydałby się wątek do dzielenia się znaleziskami ;) Wygrzebaliście coś, co warto sobie zaciągnąć? :) Demotek

 

Audi A7 Sportback - najdroższe elementy wyposażenia dodatkowego

Cena Audi A7 Sportback z benzynowym silnikiem 3.0 TFSI startuje od 301 600złotych. Z kolei finalna kwotą jaką osiągnął nasz testowy egzemplarzsięgnęła 572 900 zł. Postanowiliśmy sprawdzić, które opcje wwyposażeniu dodatkowym są tymi najdroższymi.

 

Aplikacje od BMW i Porsche na iWatch

BMW i Porsche pokazały aplikacje zaprojektowane specjalnie na urządzenie AppleWatch.

 

Technologie w samochodach: Producenci wydają na nie miliony, a kierowcy ich nie używają

Producenci samochodów dwoją się i troją, żeby ich modele byłynajnowocześniejsze. Dlatego "faszerują" je technologiami, zktórych jak się okazuje nikt nie chce korzystać. JD Power opublikowałciekawy raport, dotyczący korzystania z gadżetów w samochodach.

 

Niezbędne aplikacje dla kierowcy

Nie powinniśmy korzystać z telefonu podczas jazdy, ale na postoju może byćon bardzo przydatny, szczególnie gdy jesteśmy w podróży. Wartopoznać aplikacje, które mogą być dobrymi przewodnikami.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018