Wyszukiwałeś:

aquaplaning

. Znaleziono 22 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: aquaplaning

Spróbuj też wyszukać: akwaplanacja

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 22 wszystkich):

Goodyear Eagle F1 najlepszy w testach

Opona Goodyear Eagle F1 Asymemetric, która została zaprezentowanawiosną tego roku przeszła zwycięsko przez niezależny test ogumieniaprzeprowadzony przez magazyn motoryzacyjny EVO z Wielkiej Brytanii.Spośród dziewięciu porównywanych marek, Eagle F1 Asymmetricokazała się najlepsza zarówno na mokrej, jak i na suchej nawierzchni.

 

F1: Kubica najlepszym kierowcą sezonu 2008

Robert Kubica został uznany przez fachowców najlepszym kierowcązakończonego wczoraj sezonu 2008 w Formule 1. Polak w rankingu wyprzedziłzarówno mistrza świata Lewisa Hamiltona (McLaren-Mercedes), jak idrugiego w końcowej klasyfikacji kierowców Felipe Massę (Ferrari).

 

Opony letnie 2009 - TEST (185/60 R14)

Niemiecki automobilklub ADAC przeprowadził wnikliwe testy nowości oponiarskichna sezon letni 2009. Wniosek. W przypadku pneumatyków kopiowanie zreguły się nie udaje. O ile łatwo jest odwzorować profil i bieżnik opony zwyższej półki cenowej, o tyle dobrze strzeżoną receptę nawłaściwą mieszankę z której opona jest wykonana, już nie.

 

Kubica po GP Chin: Było niebezpiecznie

Niedzielny wyścig o Grand Prix Chin, trzecia z 17 tegorocznych eliminacjimistrzostw świata Formuły 1, rozgrywany był w trudnych warunkachatmosferycznych, przy padającym obfitym deszczu. Robert Kubica z teamuBMW-Sauber zajął w nim 13. miejsce.

 

Aquaplaning już przy 60 km/h

Letnie miesiące to okres w którym kierowcy regularnie przeceniają swojeumiejętności w prowadzeniu samochodów. Dotyczy to nie tylko biciarekordów prędkości, ale także ryzyka powstania aquaplaningu(akwaplanacji) podczas gwałtownych załamań pogody i związanych z nimi burz.

 

Wątek na forum: Aquaplaning już przy 60 km/h

poza rozdmuchaniem paru punktów ze wspomnianej "szkoły auto" - warto było by jeszcze sprawdzić błędy przed publikacją ... ~robin

 

Opony na lato - nowości 2013

Choć zima w tym roku wyjątkowo długo nie odpuszcza, to jednak chyba nikt niema wątpliwości, że prędzej czy później dotrze do nas także wiosna,a następnie lato. Dla właścicieli aut oznacza to niebawem koniecznośćponownej zmiany ogumienia. A jeśli okaże się, że stary komplet nie nadajesię już do jazdy, czeka nas zakup nowych opon. Przedstawiamy tegorocznenowości, jakie firmy oponiarskie przygotowały na letni sezon.

 

Test opon zimowych - GTÜ 2014/2015

Niedawno informowaliśmy o wynikach testów opon zimowych przeprowadzonychprzez niemiecki automobilklub ADAC. Dziś przedstawiamy podobne testy opon orozmiarze 205/55 R16, tyle że przeprowadzone przez organizację GTÜ.

 

Aquaplaning - niebezpieczne zjawisko, które możesz pokonać

Aquaplaning – to zjawisko, które pojawia się na mokrej nawierzchnii jest bardzo niebezpieczne. Może występować nawet przy niewielkiej prędkości. Radzimy w materiale wideo jak sobie z nim poradzić.

 

Aquaplaning - jak z nim walczyć

 

Aquaplaning to bardzo niebezpieczne zjawisko, które występuje na mokrej nawierzchni. Razem ze Skoda Auto Szkoła radzimy jak z nim walczyć.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019